Stable (latest release) - en to uk translation catalogue (335 entries)

en:  and
uk: і

en: %s (post ID %d) created.
uk: %s (повідомлення з ID %d) створено.

en: %s (post ID %d) updated.
uk: %s (повідомлення з ID %d) оновлено.

en: %s Settings
uk: %s Налаштування

en: %s cannot be a duplicate
uk: %s не може дублюватись

en: %s cannot be the same as %s.
uk: %s не може бути таким самим, як %s.

en: %s must be a number between 0 and 21.
uk: %s має бути число між 0 та 21.

en: %s must be a number or percentage.
uk: %s має бути число або відсоток.

en: %s must be a phone number.
uk: %s повинен бути номер телефону.

en: %s must be a positive number.
uk: %s повинно бути позитивним числом.

en: %s must be a valid absolute URL.
uk: %s повинно бути допустимим абсолютним URL.

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
uk: %s повинно бути допустимим короткий лінк (цифри, букви, тире і підкреслення).

en: %s must consist of 5 numbers.
uk: %s повинен складатись з 5 цифр.

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
uk: %s повинен складатися тільки з букв, цифр, тире, апострофів та пробілів.

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
uk: %s повинен складатися з букв, пробілів, апострофів та тире.

en: %s must contain numbers and letters only
uk: %s повинно містити цифри і букви тільки

en: %s must contain numbers, letters and dots only
uk: %s повинно містити цифри, букви і точки тільки

en: %s must have a value that's part of its options.
uk: %s повинно мати значення, який є частиною його опцій.

en: (0 or empty for free tickets)
uk: (0 або пусто для безкоштовної події)

en: 0 = zoomed out; 21 = zoomed in.
uk: 0 = мінімальний масштаб , 21 = максімальний масштаб

en: A fully designed and styled theme for your events pages.
uk: Повністью дезайнерські та стилізовані теми для ваших подій.

en: A widget that displays upcoming events.
uk: Віджет, який відображає заплановані події.

en: Activate %s
uk: Активувати %s

en: Activate Plugin
uk: Увімкнути плагін

en: Add HTML after event content
uk: Додати HTML після змісту подій

en: Add HTML before event content
uk: Додати HTML до контенту події

en: Add New
uk: Додати нову

en: Add new ticket
uk: Додати новий квиток

en: Additional Functionality
uk: Додаткові функціональні можливості

en: Address:
uk: Адреса:

en: Advanced Template Settings
uk: Розширені налаштування шаблону

en: After importing your Organizers and Venues, import your Events:
uk: Після імпорту вашіх Організаторів та місць проведення, імпортувати події:

en: After you upload your file, you'll have the opportunity to indicate how the columns in your CSV map to fields in The Events Calendar.
uk: Після того як ви завантажили файл, у вас буде можливість вказати, як стовпці в вашій карті CSV є полями в події календаря.

en: All %s
uk: Усі %s

en: All Day Event
uk: Подія на весь день

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
uk: Ви думаєте "Нічого собі, цей плагін дивно! Я повинен сказати спасибі  Modern Tribe  для всієї їхньої важкої роботи. " Найбільші завдяки ми могли попросити це визнання. Додати невелику текстову тільки посилання в нижній частині вашого календаря вказуючи на  The Events Calendar project.

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text-only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
uk: Ви думаєте "Нічого собі, цей плагін дивно! Я повинен сказати спасибі  Modern Tribe  для всієї їхньої важкої роботи. " Найбільші завдяки ми могли попросити це визнання. Додати невелику текстову тільки посилання в нижній частині вашого календарного вказуючи на  The Events Calendar project.

en: Attendee List
uk: Список відвідувачів

en: Attendee List for: %s
uk: Список відвідувачів для: %s

en: Attendees
uk: Учасники

en: Basic Template Settings
uk: Основні налаштування шаблону

en: CSV File:
uk: CSV-файл:

en: Calendar
uk: Календар

en: Calendar Month Navigation
uk: Календар навігація по місяцях

en: Calendar powered by %sThe Events Calendar%s
uk: Календар зроблен %sThe Events Calendar%s

en: Cancel
uk: Відміна

en: Category
uk: Категорія

en: Check in
uk: Зареєструватися

en: Check this to use the classic header.
uk: Переконайтеся що використовувається класичний заголовок.

en: Check to enable maps for events and venues.
uk: Перевірте, щоб включити карти для подій і місць.

en: Checked in:
uk: Перевірено в:

en: Choose a page template to control the appearance of your calendar and event content.
uk: Виберіть шаблон сторінки, щоб контролювати зовнішній вигляд вашого календаря і змісту подій.

en: City:
uk: Місто:

en: Clear
uk: Очистити

en: Click to view a Google Map
uk: Натисніть, щоб побачити в Google Map

en: Column Headings
uk: Заголовки стовпців

en: Column Mapping: %s
uk: Відображення стовпців: %s

en: Columns
uk: Стовпці

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
uk: Перевірка Порівняння не вдалася, оскільки не було представлено жодного значення в порівнянні, для області %s

en: Cost:
uk: Ціна:

en: Could not save %s.
uk: Не вдалося зберегти %s .

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
uk: Список країн повинен бути відформатований по одній країні в рядку, у наступному форматі: <br>США, Сполучені Штати <br> UK, Великобританія.

en: Country:
uk: Країна:

en: Currency Symbol:
uk: Символ валюти:

en: Currency symbol follows value
uk: Символ валюти після значення

en: Custom field deleted.
uk: Користувацькі поля видалено.

en: Custom field updated.
uk: Користувацькі поля оновлено.

en: Date
uk: Дата

en: Date out of range.
uk: Дата поза діапазоном.

en: Date:
uk: Дата:

en: Debug Bar Plugin
uk: Плагін Бар Відладки

en: Debug mode
uk: Режим налагодження

en: Default Events Template
uk: Шаблон події за замовчуванням

en: Default Page Template
uk: Шаблон сторінки за замовчуванням

en: Default currency symbol
uk: За замовчуванням символ валюти

en: Default stylesheet used for events templates
uk: Стиль за замовчуванням, що використовуэться для шаблону події

en: Default view
uk: Прегляд за замовчуванням

en: Delete
uk: Видалити

en: Details
uk: Деталі

en: Disable the Event Search Bar
uk: Відключення панелі пошуку

en: Display
uk: Показувати

en: Display Settings
uk: Налаштування показу

en: Do Not Import
uk: НЕ імпортувати

en: Done
uk: Виконано

en: Duplicate Venues &amp; Organizers
uk: Повторювані місця проведення та організатори

en: Edit
uk: Редагувати

en: Edit Event
uk: Редагувати Подію

en: Edit Venue
uk: Редагування розташування

en: Edit in %s
uk: Редагувати у %s

en: Edit ticket
uk: Редагувати квиток

en: Email Address:
uk: Електронна адреса:

en: Email:
uk: Е-mail:

en: Enable Google Maps
uk: Включити Google Maps

en: Enable comments on event pages.
uk: Виводити коментарі на сторінках подій

en: Enable event views
uk: Включити перегляд подій

en: Enable live ajax for datepicker on front end (User submit not required).
uk: Включити Ajax для DatePicker на сайті (Користувачу надсилати не потрібно).

en: Enable this option to log debug information. By default this will log to your server PHP error log. If you'd like to see the log messages in your browser, then we recommend that you install the %s and look for the "Tribe" tab in the debug output.
uk: Увімкніть цей параметр, вести лог інформації налагодження. За умовчанням це буде логуватися буде вестись на свій сервер PHP журналі помилок. Якщо ви хотіли б бачити повідомлення журналу у вашому браузері, то ми рекомендуємо вам встановити %s і відшукати вкладці "Tribe" у виведенні налагодження.

en: End Date
uk: Дата закінчення

en: End Date &amp; Time:
uk: Закінчення Дата та Час

en: End Date / Time:
uk: Дата/Час завершення:

en: End of day cutoff
uk: Кінець дня відсічення

en: End sale:
uk: Кінець продажу:

en: End:
uk: Закінчення:

en: Error
uk: Помилка

en: Event
uk: Подія

en: Event Add-Ons
uk: Надбудови події

en: Event Category
uk: Категорія подій

en: Event Cost
uk: Ціна події

en: Event Description
uk: Опис події

en: Event Details
uk: Деталі події

en: Event End Date
uk: Дата закінчення події

en: Event End Time
uk: Час закінчення події

en: Event Fields
uk: Поля події

en: Event Name
uk: Назва події

en: Event Organizer Name
uk: Назва організатора події

en: Event Show Map
uk: Показати на карті подію

en: Event Show Map Link
uk: Показати на мапі лінк на подію

en: Event Start Date
uk: Дата початку події

en: Event Start Time
uk: Час початку заходу

en: Event Tags:
uk: Мітки події:

en: Event Venue Name
uk: Назва місця проведення подіїї

en: Event Views Navigation
uk: Перегляд по подіям

en: Event Website
uk: Сайт події

en: Events
uk: Події

en: Events List
uk: Список подій

en: Events Settings
uk: Налаштування події

en: Events URL slug
uk: Короткий URL події

en: Events template
uk: Стилі подій

en: Export
uk: Експорт

en: Failed to import record in row %d.
uk: Не вдалося імпортувати запис в рядку %d.

en: Field ID:
uk: Поле ID:

en: Find out more
uk: Дізнайтеся більше

en: Finding & extending your calendar.
uk: Пошук і розширення календаря.

en: Finding your calendar.
uk: Пошук вашого календаря.

en: Free
uk: Безкоштовно

en: Full Styles
uk: Повні стилі

en: General
uk: Головна

en: General Settings
uk: Головні налаштування

en: Getting Started
uk: Приступаючи до роботи

en: Google Maps default zoom level
uk: Google Maps рівень масштабування за замовчуванням.

en: Have an event that runs past midnight? Select a time after that event's end to avoid showing the event on the next day's calendar.
uk: Є подія, яка проходить за північ? Виберіть час після закінчення цього заходу, щоб не показувати подію в календарі на наступний день.

en: Help
uk: Допомога

en: Here is the iCal feed URL for your events:
uk: Оце URL iCal ленти для ваших заходів:

en: Hide the following settings tabs on every site:
uk: Приховати наступні параметри вкладки на кожному сайті:

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code after the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
uk: Якщо ви знайомі з HTML, ви можете додати додатковий код після шаблону подій. Деякі теми можуть потребувати це, щоб допомогти з дизайном або макетом.

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code before the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
uk: Якщо ви знайомі з HTML, ви можете додати додатковий код перед шаблоном подій. Деякі теми можуть потребувати це, щоб допомогти з дизайном або макетом.

en: If your events have Organizers or Venues, please import those first.
uk: Якщо ваші події мають організаторів або місць проведення, будь ласка імпортувати їх першими. К імпорту організаторів або місць проведення:

en: Import CSV File
uk: Імпорт CSV-файлу

en: Import Instructions
uk: Ымпортувати інструкції

en: Import Result
uk: Підсумок імпорту

en: Import Type:
uk: Тип імпорту:

en: Import complete!
uk: Імпорт закінчено!

en: Include events in main blog loop
uk: Закріпити події в головному блозі

en: Initializing Tribe Events on %s
uk: Ініціалізація Tribe Events  - %s

en: Inserted: %d
uk: Додано: %d

en: Install %s
uk: Встановити %s

en: Invalid User ID
uk: Невірний ID користувача

en: Invalid field type specified
uk: Вказано невірний тип поля

en: Invalid or incomplete field passed
uk: Невірний або неповної поле пройшло

en: Last Update
uk: Останнє оновлення

en: Latest Version:
uk: Остання версія:

en: Licenses
uk: Ліцензія

en: List
uk: Список

en: Location
uk: Розташування

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
uk: Дивлячись на додатковій функціональності в тому числі повторюваних подій, користувальницькі мета, громадських заходів, продажу квитків і більше? Прямо тут

en: Looking for additional functionality including recurring events, ticket sales, publicly submitted events, new views and more?
uk: Дивлячись на додатковій функціональності в тому числі повторюваних подій, продажу квитків, публічно представлених подій, нових поглядів і більше?

en: Map Settings
uk: Налаштування карти

en: Merge Duplicates
uk: Злиття дублікатів

en: Miscellaneous Settings
uk: інші настройки

en: Missing required fields in row %d.
uk: Відсутня обов'язкові поля в рядку %d.

en: Month
uk: Місяць

en: Month view events per day
uk: Місячні події по днях

en: More detailed styling, tries to grab styles from your theme.
uk: Більш детальний стиль, спробуйте використати стилі з вашої теми.

en: More...
uk: Більше....

en: Network
uk: Мережа

en: Network Settings
uk: Налаштування мережі

en: News and Tutorials
uk: Новини та посібники

en: News from Modern Tribe
uk: Новини від Modern Tribe

en: Next
uk: Наступна

en: No checkbox options specified
uk: Не обрано жодного варіанту чекбоксів

en: No importer defined for %s
uk: Певно нема імпорту для %s

en: No select options specified
uk: Не вибрано ждоного параметру

en: Non-existant field validation function passed
uk: Возможно, вы имели в виду: Non-existent field validation function passedНеіснуючим функція перевірки поля пройшло

en: None of your settings were saved. Please try again.
uk: Жоден з ваших налаштувань не були збережені. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Number of events to show per page
uk: Кількість подій, що буде показано на сторінці

en: One column in your CSV should have the Event title. Another should have the Event start date. All other fields are optional.
uk: Один стовпчик у вашому CSV повинен мати заголовок події. Інший повинен мати дату початку події . Всі інші поля є необов'язковими.

en: One column in your CSV should have the Organizer/Venue name. All other fields are optional.
uk: Один стовпчик у вашому CSV повинен мати ім'я організатора / місця проведення подіїї. Всі інші поля є необов'язковими.

en: Only includes enough css to achieve complex layouts like calendar and week view.
uk: Містить лише досить CSS для досягнення складні макети, таких, як календар і тиждень.

en: Order #
uk: Замовлення #

en: Order Status
uk: Статус замовлення

en: Organizer
uk: Організатор

en: Organizer Email
uk: Email організатора

en: Organizer Name
uk: Назва організатора

en: Organizer Phone
uk: Телефон організатора

en: Organizer Website
uk: Сайт організатора

en: Organizers
uk: Організатори

en: Origin:
uk: Орігінал:

en: Perform Import
uk: Виконайте імпорт

en: Phone:
uk: Телефон:

en: Post draft updated.
uk: Чернетку запису оновлено.

en: Post submitted.
uk: Запис відправлений.

en: Postal Code:
uk: Поштовий індекс:

en: Premium Add-Ons
uk: Преміальні надбудови

en: Prev
uk: Попередня

en: Price:
uk: Ціна:

en: Print
uk: Друк

en: Purchaser
uk: Покупець

en: Purchaser email
uk: Покупця  email

en: Purchaser name
uk: Ім'я покупця

en: Remove
uk: Видалити

en: Requires:
uk: Потрібно:

en: Return to Plugins page
uk: Повернутися до сторінки плагінів

en: Right here
uk:  Прямо тут

en: Save Changes
uk: Зберегти зміни

en: Save Settings
uk: Зберегти налаштування

en: Search
uk: Пошук

en: Security Code
uk: Захистний код

en: See an example of the link
uk: Переглянути варіант посилання

en: See who purchased tickets to this event
uk: Дивіться, хто придбав квитки на цю подію

en: Select a Country:
uk: Виберіть країну:

en: Select a State:
uk: Виберіть штат:

en: Select a User:
uk: Виберіть користувача:

en: Select an Image
uk: Вибрати зображення

en: Select the appropriate import type.
uk: Виберіть відповідний тип імпорту.

en: Select...
uk: Виберіть...

en: Sell using:
uk: Продаємо за допомогою:

en: Send Email
uk: Надіслати e-mail

en: Send the attendee list by email
uk: Надіслати до списку учасників електронною поштою

en: Sending...
uk: Відправка ...

en: Set as ticket header
uk: Встановити як заголовок квитка

en: Set the default currency symbol for event costs. Note that this only impacts future events, and changes made will not apply retroactively.
uk: Встановіть символ валюти за замовчуванням для витрат на заходи. Зверніть увагу, що це тільки впливає на майбутні події і зміни, внесені не мають зворотної сили.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Settings saved.
uk: Зміни збережено.

en: Show Google Map:
uk: Показувати карту Google:

en: Show Google Maps Link:
uk: Показувати посилання на карту Google:

en: Show The Events Calendar link
uk: Показувати посилання на  Events Calendar

en: Show comments
uk: Показувати коментарі

en: Show widget only if there are upcoming events:
uk: Показати віджет, тільки якщо є майбутні події:

en: Show:
uk: Показувати:

en: Single event URL slug
uk: Короткий URL однієї події

en: Skeleton Styles
uk: Стиль, що налаштовується

en: Skipped row numbers: %s
uk: Пропущені номери рядків: %s

en: Skipped: %d
uk: Пропущені: %d

en: Sold %d
uk: Продано %d

en: Sorry, The Events Calendar requires PHP %s or higher. Talk to your Web host about moving you to a newer version of PHP.
uk: На жаль для , , The Events Calendar, потрібно PHP %s або вище. Поговоріть зі своїм веб-хостером про переїзд вас до нової версії PHP.

en: Sorry, The Events Calendar requires WordPress %s or higher. Please upgrade your WordPress install.
uk: На жаль,The Events Calendar, потрібно WordPress %s  або вище. Будь ласка, поновіть ваш WordPress.

en: Start Date
uk: Дата початку

en: Start Date &amp; Time:
uk: Дата початку &amp; Час:

en: Start Date / Time:
uk: Дата/Час початку:

en: Start sale:
uk: Початок продажу:

en: Start:
uk: Початок:

en: State or Province:
uk: Штат або провінція:

en: Support
uk: Підтримка

en: Tags:
uk: Мітки:

en: Template overrides should be moved to the correct subdirectory: %s
uk: Шаблон перевизначення слід перенести у відповідні підкаталоги: %s

en: Template overrides should be moved to the correct subdirectory: tribe_get_template_part('%s')
uk: Шаблон перевизначення слід перенести у відповідні підкаталоги: tribe_get_template_part('%s')

en: Temporary file not found. Could not save %s.
uk: Тимчасовий файл не знайдений. Не вдалося зберегти %s .

en: The Events Calendar
uk: Не отримуючи допомогу?

en: The above should ideally be plural, and this singular.<br />Your single event URL is: %s
uk: Вище в ідеалі має бути множинне, і ця особлива <br /> Ваш одиночний URL події:. %s

en: The currency symbol normally precedes the value. Enabling this option positions the symbol after the value.
uk: Символ валюти зазвичай передує значення. Включення цієї опції позиціонує символ після значення.

en: The file went away. Please try again.
uk: Відправлення файлу відхилено. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: The import statistics above have the following meaning:
uk: Статистика імпорту , маєе такі данні:

en: The maximum image size in the email will be 580px wide by any height, and then scaled for mobile. If you would like "retina" support use an image sized to 1160px wide.
uk: Максимальний розмір зображення в електронній пошті буде 580px в ширину і будь-якої висоти, а потім масштабується для мобільних пристроїв. Якщо ви хотіли б використовувати "retina"підтримка зображень розміром до 1160px завширшки.

en: The request was sent insecurely.
uk: Запит був відправлений незахищений.

en: The request wasn't sent from this tab.
uk: Запиту не було відправлено з цієї вкладки.

en: The slug used for building the events URL.
uk: короткий лінк використовується для побудови URL подій.

en: There are no fields setup for this tab yet.
uk: Поки що відсутнє поле установки для цієї вкладці

en: There were no results found.
uk: Там жодного результату не знайдено.

en: This event was created using Community Events. Are you sure you want to sell tickets for it?
uk: Ця подія була створена за допомогою громадських заходів. Ви впевнені, що хочете продати квитки на нього?

en: This file has column names in the first row
uk: Цей файл має імена стовпців у першому рядку

en: This is where all of the global network settings for Modern Tribe's The Events Calendar can be modified.
uk: Це де всі глобальні налаштування мережі для Modern Tribe's The Events Calendar, можуть бути змінені.

en: This option is disabled when "Disable the Event Search Bar" is checked on the Display settings tab.
uk: Ця опція відключена, коли "Відключити  рядку пошуку  події " перевіряється на вкладці "Установки дисплея".

en: Ticket #
uk: Квиток #

en: Ticket Description:
uk: Опис квитка:

en: Ticket Name:
uk: Назва квитка:

en: Ticket Type
uk: Тип квитка

en: Ticket header image
uk: Зображення заголовка квитка

en: Ticket type
uk: Тип квитків

en: Tickets
uk: Квитки

en: Time:
uk: Час:

en: Title:
uk: Назва:

en: To import organizers or venues:
uk: К імпорту організаторів або місць проведення:

en: Today
uk: Сьогодні

en: Tribe Event Add-Ons
uk: Tribe Event доповнення

en: Tribe Events Styles
uk: Стилі від Tribe Events

en: Undo Check in
uk: Скасування приїзду

en: United States
uk: Сполучені Штати

en: Unnamed Venue
uk: Безіменне місце проведення

en: Upcoming Events
uk: Майбутні події

en: Updated: %d
uk: Оновлено: %d

en: Upload a CSV file with one record on each line. The first line may contain column names (check the box below).
uk: Завантажити файл CSV з одним записом у кожному рядку. Перший рядок може містити імена стовпців (чекбокс нижче).

en: Upload image for the ticket header
uk: Додати зображення для заголовка квитка

en: Use Javascript to control date filtering
uk: Використовувати Javascript для контролю дати фільтрації

en: Venue
uk: Місце проведення

en: Venue Address
uk: Адреса місця проведення

en: Venue City
uk: Місто місця проведення

en: Venue Country
uk: Країна місця проведення

en: Venue Name
uk: Назва місця проведення

en: Venue Phone
uk: Телефон місця проведення

en: Venue State/Province
uk: Штат / Провінція місця проведення

en: Venue Zip
uk: Поштовий індекс місця проведення

en: Venues
uk: Місця проведення

en: Version
uk: Версія

en: View
uk: Перегляд

en: View All Add-Ons
uk: Преглянути всі надбудови

en: View As
uk: Подивитися як

en: View Calendar
uk: Перегляд Календаря

en: We hope our plugin is helping you out.
uk: Ми сподіваємося, що наш плагін допомагає вам.

en: We were unable to process your request. Please try again.
uk: Нам не вдалося обробити ваш запит. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Website:
uk: Сайт:

en: Where's my calendar?
uk: Де мій календар?

en: Yes
uk: Так

en: Yesterday
uk: Вчора

en: You are up to date!
uk: Ви в курсі подій!

en: You can use Screen Options to select which columns you want to see. The selection works in the table below, in the email, for print and for the CSV export.
uk: Ви можете використовувати "Параметри екрану", щоб вибрати, які стовпці ви хочете побачити. Вибір працює в таблиці нижче, в електронній пошті, для друку і для експорту CSV.

en: You don't have permission to do that.
uk: Ви не маєте дозволу для цього.

en: You might find duplicate venues and organizers when updating The Events Calendar from a pre-3.0 version. Click this button to automatically merge identical venues and organizers.
uk: Ви можете знайти однакові місця та організаторів при оновленні події календаря, від версії pre-3.0. Натисніть цю кнопку, щоб автоматично об'єднати ідентичні місця і організаторів.

en: You must select at least one view.
uk: Ви повинні вибрати хоча б один вид.

en: You need to select a user or type a valid email address
uk: Вам потрібно вибрати користувача або введіть діючий адресу електронної пошти

en: You need to upgrade!
uk: Вам треба оновитись!

en: You've requested a non-existent tab.
uk: Ви запросили неіснуючу вкладку.

en: Your current Events URL is %s
uk: URL поточної події  %s

en: Your current events URL is: %s
uk: URL поточної події: %s

en: Your form had the following errors:
uk: Ваша форма мала такі помилки:

en: Your ticket has been deleted.
uk: Ваш квиток був видалений.

en: Your ticket has been saved.
uk: Ваш квиток був збережений.

en: Your tickets
uk: Ваші квитки

en: Your version of The Events Calendar is not up-to-date with one of your The Events Calendar add-ons. Please %supdate now.%s
uk: Ваша версія  The Events Calendar, не є актуальною з одним з ваших The Events Calendar  доповнень. Будь ласка %supdate now.%s

en: attendees
uk: учасники

en: category
uk: категорія

en: month
uk: місяць

en: or
uk: або

en: past
uk: попередні

en: tag
uk: мітка

en: upcoming
uk: майбутні
