Stable (latest release) - en to hy translation catalogue (360 entries)

en: %1$s restored to revision from %2$s
hy: %1$s վերականգնվել է %2$s-ի խմբագրությանը

en: %d%% complete
hy: %d%% ավարտված է

en: %s must be a number between 0 and 21.
hy: %s պետք է լինի թիվ՝ 0-ից մինչև 21։

en: %s must be a number or percentage.
hy: %s պետք է լինի թիվ կամ տոկոս։

en: %s must be a phone number.
hy: %s պետք է լինի հեռախոսահամար։

en: %s must be a positive number.
hy: %s պետք է լինի դրական թիվ։

en: %s updated.
hy: %s-ը արդիացվեց։

en: %s:
hy: %s՝

en: <a href="%s">Edit the page slug</a>
hy: <a href="%s">Խմբագրել էջի այլանունը</a>

en: Activate %s
hy: Միացնել %s

en: Activate Plugin
hy: Գործունացնել խրվակը

en: Add New
hy: Ավելացնել նորը

en: Add New %s
hy: Ավելացնել նոր %s

en: Add New %s Category
hy: Ավելացնել նոր %s կարգ

en: Additional Functionality
hy: Լրացուցիչ գործառություն

en: Afghanistan
hy: Ավղանստան

en: Alabama
hy: Ալաբամա

en: Alaska
hy: Ալյասկա

en: Albania
hy: Ալբանիա

en: Algeria
hy: Ալժիր

en: All %s Categories
hy: Բոլոր %s կարգեր

en: Andorra
hy: Անդորա

en: Angola
hy: Անգոլա

en: Argentina
hy: Արգենտինա

en: Arizona
hy: Արիզոնա

en: Armenia
hy: Հայաստան

en: Aruba
hy: Առուբա

en: Attendee List for: %s
hy: Ներկաների ցանկը՝ %s-ի համար

en: Attendees
hy: Ներկաները

en: Australia
hy: Ավստրալիա

en: Austria
hy: Ավստրիա

en: Available %s
hy: Առկա %s

en: Bahamas
hy: Բահամներ

en: Bahrain
hy: Բահրեյն

en: Bangladesh
hy: Բանգլադեշ

en: Barbados
hy: Բարբադոս

en: Belarus
hy: Բելառուսիա

en: Belgium
hy: Բելգիա

en: Belize
hy: Բելիզ

en: Benin
hy: Բենին

en: Bolivia
hy: Բոլիվիա

en: Brazil
hy: Բրազիլիա

en: Brunei Darussalam
hy: Բրունեյ

en: Bulgaria
hy: Բուլղարիա

en: Burkina Faso
hy: Բուրկինա Ֆասո

en: Burundi
hy: Բուրունդի

en: CSV File:
hy: CSV ֆայլ՝

en: Calendar Month Navigation
hy: Օրացույցային ամիսնեով նավարկում

en: Cambodia
hy: Կամբոջա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Chad
hy: Չադ

en: Chile
hy: Չիլի

en: China
hy: Չինաստան

en: City:
hy: Քաղաք՝

en: Clear
hy: Մաքրել

en: Colombia
hy: Կոլումբիա

en: Column Mapping: %s
hy: Սյունակի քարտեզագրում՝ %s

en: Columns
hy: Սյունակներ

en: Comoros
hy: Կոմորոս

en: Congo
hy: Կոնգո

en: Costa Rica
hy: Կոստա Ռիկա

en: Could not save %s.
hy: Չհաջողվեց պահպանել%s։

en: Country:
hy: Երկիր՝

en: Cuba
hy: Կուբա

en: Cyprus
hy: Կիպրոս

en: Czech Republic
hy: Չեխիա

en: Date:
hy: Ամսաթիվ՝

en: Day
hy: Օր

en: Day Navigation
hy: Օրերի նավարկում

en: Day's %s
hy: Օրվա %s

en: Debug mode
hy: Վրիպազերծման եղանակ

en: Default currency symbol
hy: Լռակյաց դրամական արժույթի նշանը

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Denmark
hy: Դանիա

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Djibouti
hy: Ջիբութի

en: Do Not Import
hy: Չներմուծել

en: Done
hy: Կատարած

en: Download .ics file
hy: Ներբեռնել .ics ֆայլը

en: Draft
hy: Սևագիր

en: Ecuador
hy: Էկվադոր

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Edit %s
hy: Խմբագրել %s

en: Edit %s Category
hy: Խմբագրել %s կարգը

en: Edit Event
hy: Խմբագրել խաղը

en: Edit Venue
hy: Խմբագրել մարզադաշտը

en: Egypt
hy: Եգիպտոս

en: Email
hy: էլ-փոստ

en: Email:
hy: էլ-փոստ՝

en: Enable Google Maps
hy: Գործունացնել Google Maps

en: End:
hy: Ավարտ՝

en: Eritrea
hy: Էրիթրեա

en: Estonia
hy: Էստոնիա

en: Ethiopia
hy: Եթովպիա

en: Event
hy: Իրադարձություն

en: Event Cost
hy: Իրադարձության արժեքը

en: Event Name
hy: Իրադարձության Անվանումը

en: Events List
hy: Իրադարձությունների ցանկ

en: Export
hy: Արտահանում

en: Faroe Islands
hy: Ֆարերյան կղզիներ

en: Field ID:
hy: Դաշտի ID-ն՝

en: Fiji
hy: Ֆիջի

en: Filters
hy: Զտիչներ

en: Find out more
hy: Իմանալ ավելին

en: Find out more »
hy: Իմանալ ավելին »

en: Finland
hy: Ֆինլանդիա

en: France
hy: Ֆրանսիա

en: Free
hy: Ազատ

en: Gabon
hy: Գաբոն

en: Gambia
hy: Գամբիա

en: General
hy: Գլխավոր

en: General Settings
hy: Գլխավոր կայանքներ

en: Georgia
hy: Վրաստան

en: Germany
hy: Գերմանիա

en: Ghana
hy: Գանա

en: Greece
hy: Հունաստան

en: Greenland
hy: Գրելանդիա

en: Grenada
hy: Գրանադա

en: Guadeloupe
hy: Գվադելուպա

en: Guam
hy: Գուամ

en: Guatemala
hy: Գվատեմալա

en: Guinea
hy: Գվինեա

en: Guinea-Bissau
hy: Գվինեա-Բիսաու

en: Guyana
hy: Գայանա

en: Haiti
hy: Հաիթի

en: Heard And Mc Donald Islands
hy: Հերդ եւ Մակդոնալդ կղզիներ

en: Help
hy: Օգնություն

en: Honduras
hy: Հոնդուրաս

en: Hungary
hy: Հունգարիա

en: Iceland
hy: Իսլանդիա

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Import CSV File
hy: Ներմուծել CSV ֆայլ

en: Import Result
hy: Ներմուծման արդյույք

en: Import Settings
hy: Ներմուծել կայանքները

en: Import Type:
hy: Ներմուծման տեսակը՝

en: Import complete!
hy: Ներմուծումը ավարտվեց։

en: India
hy: Հնդկաստան

en: Indonesia
hy: Ինդոնեզիա

en: Install %s
hy: Տեղակայել %s

en: Instructions
hy: Հրահանգներ

en: Invalid field type specified
hy: Նշված դաշտի տեսակը անվավեր է

en: Iran (Islamic Republic Of)
hy: Իրանի Իսլամական Հանրապետություն

en: Iraq
hy: Իրաք

en: Ireland
hy: Իռլանդիա

en: Israel
hy: Իսրայել

en: Italy
hy: Իտալիա

en: Jamaica
hy: Յամայկա

en: Japan
hy: Ճապոնիա

en: Jordan
hy: Հորդանան

en: Kazakhstan
hy: Ղազախստան

en: Kenya
hy: Քենիա

en: Kiribati
hy: Կիրիբատի

en: Kuwait
hy: ուվեյթ

en: Kyrgyzstan
hy: Ղրղզստան

en: Latest Version:
hy: Վերջին տարբերակ՝

en: Latvia
hy: Լատվիա

en: Lebanon
hy: Լիբանան

en: Lesotho
hy: Լեսոտո

en: Liberia
hy: Լիբերիա

en: Libya
hy: Լիբիա

en: Licenses
hy: Արտոնագրեր

en: Liechtenstein
hy: Լիխտենշտեյն

en: Lithuania
hy: Լիտվա

en: Loading %s
hy: Բեռնում %s

en: Luxembourg
hy: Լյուքսեմբուրգ

en: M j, Y @ G:i
hy: M j, Y ժ. H:i

en: Macedonia
hy: Մակեդոնիա

en: Madagascar
hy: Մադակասկար

en: Malawi
hy: Մալավի

en: Malaysia
hy: Մալազիա

en: Maldives
hy: Մալդիվներ

en: Mali
hy: Մալի

en: Malta
hy: Մալթա

en: Map Settings
hy: Քարտեզի կայանքներ

en: Mexico
hy: Մեքսիկա

en: Moldova, Republic Of
hy: Մոլդովա

en: Monaco
hy: Մոնակո

en: Mongolia
hy: Մոնղոլիա

en: Montenegro
hy: Մոնտենեգրո

en: Month
hy: Ամիս

en: Month's %s
hy: Ամսվա %s

en: Montserrat
hy: Մոնտսերատ

en: Morocco
hy: Մարոկո

en: Mozambique
hy: Մոզամբիկ

en: My %s
hy: Իմ %s

en: Myanmar
hy: Մյանմար

en: Namibia
hy: Նամիբիա

en: Nauru
hy: Նաուրու

en: Nepal
hy: Նեպալ

en: Netherlands
hy: Նիդեռլանդներ

en: New %s
hy: Նոր %s

en: New %s Category Name
hy: Նոր %s կարգի անունը

en: New Zealand
hy: Նոր Զելանդիա

en: News from Modern Tribe
hy: Modern Tribe -ի նորություններ

en: Next
hy: Հաջորդ

en: Nicaragua
hy: Նիկարագուա

en: Niger
hy: Նիգեր

en: Nigeria
hy: Նիգերիա

en: Niue
hy: Նիուե

en: No saved %s exists.
hy: Պահված %s գոյություն չունի։

en: Norway
hy: Նորվեգիա

en: Oman
hy: Օման

en: Organizer Name
hy: Կազմակերպչի անունը

en: Organizer Phone
hy: Կազմակերպչի հեռախոսահամարը

en: Organizer Website
hy: Կազմակերպչի կայք

en: Organizers
hy: Կազմակերպիչներ

en: Origin:
hy: Ծագում՝

en: Pakistan
hy: Պակիստան

en: Palau
hy: Պալաու

en: Panama
hy: Պանամա

en: Papua New Guinea
hy: Պապուա Նոր Գվինեա

en: Paraguay
hy: Պարագվայ

en: Parent %s Category
hy: Վերադաս %s կարգ

en: Past %s
hy: Անցյալ %s

en: Pending
hy: Սպասող

en: Peru
hy: Պերու

en: Philippines
hy: Ֆիլիպիններ

en: Please wait while timezone data is added to your events.
hy: Խնդրում ենք սպասել մինչ ժամային գոտու տվյալները ավելացվեն ձեր իրադարձություններին։

en: Poland
hy: Լեհաստան

en: Portugal
hy: Պորտուգալիա

en: Post draft updated.
hy: Գրառման սևագիրը արդիացվեց։

en: Post submitted.
hy: Գրառումն ուղարկվեց։

en: Postal Code:
hy: Փոստային դասիչ՝

en: Prev
hy: Նախորդ

en: Print
hy: Տպել

en: Published
hy: Հրատարակված է

en: Puerto Rico
hy: Պուերտո Ռիկո

en: Purchaser
hy: Գնորդ

en: Purchaser email
hy: Գնորդի էլ-փոստը

en: Qatar
hy: Քաթար

en: Rate It
hy: Գնահատեք այն

en: Requires:
hy: Պահանջում է՝

en: Return to Plugins page
hy: Վերադառնալ խրվակների էջը

en: Return to WordPress Updates
hy: Վերադառնալ WordPress-ի արդիացումներին

en: Reunion
hy: Ռեունյոն

en: Romania
hy: Ռումինիա

en: Russian Federation
hy: Ռուսաստանի Դաշնություն

en: Rwanda
hy: Ռուանդա

en: Saint Kitts And Nevis
hy: Սենթ Քիթս եւ Նեվիս

en: Saint Vincent And The Grenadines
hy: Սենթ-Վինսենթ եւ Գրենադիններ

en: Samoa
hy: Սամոա

en: San Marino
hy: Սան Մարինո

en: Sao Tome And Principe
hy: Սան Տոմե եւ Պրինսիպի

en: Saudi Arabia
hy: Սաուդյան Արաբիա

en: Save Changes
hy: Պահպանել փոփոխությունները

en: Save Settings
hy: Պահպանել կայանքները

en: Search %s
hy: Որոնել %s

en: Security Code
hy: Անվտանգության կոդ

en: Select a Country:
hy: Ընտրեք Երկիրը

en: Select a State:
hy: Ընտրեք նահանգը՝

en: Select the appropriate import type.
hy: Ընտրեք համապատասխան ներմուծման տեսակը։

en: Sending...
hy: Ուղարկում է ...

en: Senegal
hy: Սենեգալ

en: Serbia
hy: Սերբիա

en: Settings
hy: Կայանքներ

en: Settings saved.
hy: Կայանքները պահպանվեցին։

en: Seychelles
hy: Սեյշելներ

en: Show Google Map:
hy: Ցուցադրել Google Map՝

en: Show timezone
hy: Ցուցադրել ժամային գոտին

en: Show:
hy: Ցուցադրել՝

en: Sierra Leone
hy: Սիերա Լեոնե

en: Sign Up
hy: Գրանցվել

en: Singapore
hy: Սինգապուր

en: Skipped row numbers: %s
hy: Զանցած տողերի քանակը՝ %s

en: Skipped: %d
hy: Զանցած՝ %d

en: Slovakia (Slovak Republic)
hy: Սլովակիա

en: Slovenia
hy: Սլովենիա

en: Solomon Islands
hy: Սողոմոնյան կղզիներ

en: Somalia
hy: Սոմալի

en: South Africa
hy: Հարավային Աֆրիկա

en: Spain
hy: Իսպանիա

en: Sri Lanka
hy: Շրի Լանկա

en: St. Helena
hy: Սուրբ Հելենա

en: Start:
hy: Սկիզբ՝

en: State or Province:
hy: Նահանգ կամ մարզ՝

en: Sudan
hy: Սուդան

en: Support
hy: Աջակցում

en: Suriname
hy: Սուրինամ

en: Swaziland
hy: Սվազիլենդ

en: Sweden
hy: Շվեդիա

en: Switzerland
hy: Շվեյցարիա

en: Syrian Arab Republic
hy: Սիրիա

en: Tags:
hy: Պիտակներ՝

en: Taiwan
hy: Թայվան

en: Tajikistan
hy: Տաջիկիստան

en: Tanzania, United Republic Of
hy: Տանզանիա

en: Thailand
hy: Թայլանդ

en: The Events Calendar
hy: Իրադարձությունների օրացույց

en: There are no upcoming %s at this time.
hy: Այս պահին սպասվող  %s չկան։

en: This file has column names in the first row
hy: Այս ֆայլը ունի սյունակների անուններ առաջին տողում

en: Ticket #
hy: Տոմսի համարը

en: Ticket Type
hy: Տոմսի տեսակը

en: Ticket header image
hy: Տոմսի էջագլխի պատկերը

en: Ticket type
hy: Տոմսի տեսակը

en: Tickets
hy: Տոմսեր

en: Time:
hy: Ժամանակ՝

en: Timezone Settings
hy: Ժամային գոտու կայանքները

en: Timezone mode
hy: Ժամային գոտու եղանակը

en: Title:
hy: Վերնագիր՝

en: Today
hy: Այսօր

en: Togo
hy: Տոգո

en: Tokelau
hy: Տոկելաու

en: Tomorrow
hy: Վաղը

en: Tonga
hy: Տոնգա

en: Tunisia
hy: Թունիս

en: Turkey
hy: Թուրքիա

en: Turkmenistan
hy: Թուրքմենստան

en: Uganda
hy: Ուգանդա

en: Ukraine
hy: Ուկրաինա

en: United Arab Emirates
hy: Արաբական Միացյալ Էմիրություններ

en: United Kingdom
hy: Միացյալ Թագավորություն

en: United States
hy: Միացյալ Նահանգներ

en: Upcoming %s
hy: Գալիք %s

en: Upcoming Events
hy: Գալիք իրադարձություններ

en: Update %s Category
hy: Արդիացնել %s կարգը

en: Update Timezone Data
hy: Արդիացնել ժամային գոտու տվյալները

en: Updated: %d
hy: Արդիացված է՝ %d

en: Uruguay
hy: Ուրուգվայ

en: Use New %s
hy: Օգտագործեք նոր %s

en: Use Saved %s:
hy: Օգտագործել պահպանված %s։

en: Uzbekistan
hy: Ուզբեկստան

en: Venezuela
hy: Վենեսուելա

en: Viet Nam
hy: Վիետնամ

en: View %s
hy: Դիտել %s

en: View All %s
hy: Դիտել բոլոր %s

en: View All Add-Ons
hy: Դիտել բոլոր ընդարձակումները

en: View As
hy: Դիտել որպես

en: View Welcome Page
hy: Դիտել ողջունական էջը

en: Virgin Islands (British)
hy: Բրիտանական Վիրջինյան կղզիներ

en: We were unable to process your request. Please try again.
hy: Մենք չկարողացանք կատարել Ձեր հարցումը։ Խնդրում ենք կրկին փորձել։

en: Week's %s
hy: Շաբաթվա %s

en: Welcome to The Events Calendar
hy: Բարի գալուստ The Events Calendar

en: Yemen
hy: Եմեն

en: Yes
hy: Այո

en: Yesterday
hy: Երեկ

en: You are up to date!
hy: Ձեզ մոտ նորագույն տարբերակն է։

en: You don't have permission to do that.
hy: Դուք չունեք այս գործողությունը կատարելու արտոնությունները։

en: You need to upgrade!
hy: Անհրաժեշտ է արդիացնել։

en: You've requested a non-existent tab.
hy: Դուք պահանջեցիք գոյություն չունեցող ներդիր։

en: Your current Events URL is %s
hy: Ձեր ընթացիկ իրադարձությունների URL-ն է %s

en: Your current events URL is: %s
hy: Ձեր ընթացիկ իրադարձությունների URL-ն է %s

en: Your form had the following errors:
hy: Ձեր ձևի մեջ հայտնաբերվել են հետևյալ սխալները՝

en: Your ticket has been deleted.
hy: Ձեր տոմսը ջնջվեց։

en: Your ticket has been saved.
hy: Ձեր տոմսը պահպանվեց։

en: Your tickets
hy: Ձեր տոմսերը

en: Zambia
hy: Զամբիա

en: Zimbabwe
hy: Զիմբաբվե

en: all
hy: բոլոր

en: attendees
hy: ներկաները

en: day
hy: օր

en: event
hy: իրադարձություն

en: events
hy: իրադարձություններ

en: list
hy: ցանկ

en: month
hy: ամիս

en: page
hy: էջ

en: past
hy: անցյալ

en: tag
hy: պիտակ

en: today
hy: այսօր

en: upcoming
hy: գալիք
