Stable (latest release) - en to et translation catalogue (523 entries)

en: Edit Event
et: Muuda sündmust

en: Edit Venue
et: Muuda toimumispaika

en: Invalid User ID
et: Kasutaja ID on vigane

en: Send Email
et: Saatke e-mail

en: Clear
et: Puhasta

en: Install %s
et: Paigalda %s

en: Activate Plugin
et: Lülita see plugin sisse

en:  and
et:  ja

en: Activate %s
et: Lülita %s sisse

en: Cancel
et: Katkesta

en: Default currency symbol
et: Vaikisi valuuta

en: Set the default currency symbol for event costs. Note that this only impacts future events, and changes made will not apply retroactively.
et: Määra vaikimisi valuuta sümbol, mida kuvada hinna juures. See kehtib ainult tulevastele sündmustele, muutused ei kehti möödunud sündmustele.

en: Currency symbol follows value
et: Valuuta sümbol on pärast hinda

en: The currency symbol normally precedes the value. Enabling this option positions the symbol after the value.
et: Tavaliselt on sümbol hinan ees, aktiveerides selle, kuvatakse sümbolit hinna järel.

en: Map Settings
et: Kaardi seaded

en: Enable Google Maps
et: Luba Google Map

en: Check to enable maps for events and venues.
et: Aktiveeri, et lubada kaardid sündmuste toimumiskohtadele.

en: Google Maps default zoom level
et: Google Mapsi vaikimisi zoomi suurus

en: 0 = zoomed out; 21 = zoomed in.
et: 0 = zoom väljas; 21 = zoom sees.

en: Miscellaneous Settings
et: Mitmesugused seaded

en: Duplicate Venues &amp; Organizers
et: Topelt toimumiskohad ja korraldajad

en: You might find duplicate venues and organizers when updating The Events Calendar from a pre-3.0 version. Click this button to automatically merge identical venues and organizers.
et: Kui uuendad Events Calendari pre-3.0 versioonile, võid leida mõned toimumiskohtade ja korraldajate dublikaadid, klikkides sellel valikul, ühendad identsed toimumiskohad ja korraldajad

[ctx: not available]
en: n/a
et: pole saadaval

en: You need to upgrade!
et: Pead uuendama!

en: You are up to date!
et: Plugin uuendatud!

en: More...
et: Rohkem..

en: Latest Version:
et: Viimane versioon:

en: Requires:
et: Nõuab:

en: Premium Add-Ons
et: Preemium Add-onsid

en: News and Tutorials
et: Uudised ja juhendid

en: Network Settings
et: Võrgu seaded

en: This is where all of the global network settings for Modern Tribe's The Events Calendar can be modified.
et: Siin saab kõiki Modern Tribe The Event Calendar seadeid muuta.

en: Hide the following settings tabs on every site:
et: Peida järgmised seadete nupud igal lehel:

en: City:
et: Linn:

en: Country:
et: Riik:

en: State or Province:
et: Piirkond või provints:

en: Select a State:
et: Vali piirkond:

en: Postal Code:
et: Postiindeks:

en: Show Google Map:
et: Kuva Google Map:

en: Show Google Maps Link:
et: Kuva Google Map´i linki:

en: Title:
et: Pealkiri:

en: Show:
et: Kuva:

en: Show widget only if there are upcoming events:
et: Kuva moodulit ainult kui teil on tulevaid sündmusi:

en: Details
et: Detailid

en: Event Tags:
et: Sündmuse sildid:

en: Origin:
et: Pärit:

en: Yesterday
et: Eile

en: Category
et: Kategooria

en: Tags:
et: Sildid:

en: Find out more »
et: Vaata edasi »

en: Calendar powered by %sThe Events Calendar%s
et: Kalendri autor %sThe Events Calendar%s

en: Click to view a Google Map
et: Kliki, et näha Google Map´i

en: Upcoming %s
et: Tulevased %s

en: Your current Events URL is %s
et: Sinu praegune sündmuste URL on %s

en: Column Mapping: %s
et: Veeru kaardistamine: %s

en: Column Headings
et: Veeru pealkirjad

en: Event Fields
et: Sündmuste väljad

en: Perform Import
et: Soorita import

en: Import Settings
et: Impordi seaded

en: Published
et: Avaldatud

en: Import Instructions
et: Impordi juhendid

en: If your events have Organizers or Venues, please import those first.
et: Kui su sündmustel on korraldajad või toimumiskohad, palun impordi need esimesena.

en: To import organizers or venues:
et: Korraldaja või toimumiskoha importimiseks:

en: Select the appropriate import type.
et: Vali sobiv importimise variant.

en: Upload a CSV file with one record on each line. The first line may contain column names (check the box below).
et: Lae üles CSV fail, kus igal real on üks väärtus. Esimene rida võiks sisaldada veergude nimesid (lisa rist kastikesse).

en: One column in your CSV should have the Organizer/Venue name. All other fields are optional.
et: Ühel veerul sinu CSV faiis peaks olema toimumiskoha/korraldaja nimi. Ülejäänud väljad pole kohustuslikud.

en: After you upload your file, you'll have the opportunity to indicate how the columns in your CSV map to fields in The Events Calendar.
et: Pärast faili üleslaadimist, on sul võimalus näidata, millised veerud CSV-es peaksid klappima The Event Calendar´i vastavate väljadega

en: After importing your Organizers and Venues, import your Events:
et: Peale korraldajate ja toimumiskohtade importi, impordi oma sündmused:

en: One column in your CSV should have the Event title. Another should have the Event start date. All other fields are optional.
et: Ühel veerul CSV failis peaks olema Sündmuse pealkiri. Teine sisaldama sündmuse alguskuupäeva. Ülejäänud väljad pole kohustuslikud.

en: Import Type:
et: Impordi tüüp:

en: CSV File:
et: CSV fail:

en: This file has column names in the first row
et: Selles failis on veeru nimed esimeses reas

en: Import CSV File
et: Impordi CSV fail

en: Import Result
et: Impordi tulemused

en: Import complete!
et: Import valmis!

en: Inserted: %d
et: Lisatud: %d

en: Updated: %d
et: Uuendatud: %d

en: Skipped: %d
et: Vahele jäetud: %d

en: The import statistics above have the following meaning:
et: Juuresoleva statistika tähendus:

en: Skipped row numbers: %s
et: Vahele jäetud rea numbrid %s

en: Find out more
et: Vaata edasi

en: Event Views Navigation
et: Sündmuste vaates navigeerimine

en: View As
et: Vaata kui

en: Calendar Month Navigation
et: Kalendrikuu vaates navigeerimine

en: Attendee List
et: Osalejate list

en: Your tickets
et: Sinu piletid

en: Ticket Type
et: Pileti tüüp

en: Purchaser
et: Ostja

en: View All %s
et: Vaata kõiki %s

en: There are no upcoming %s at this time.
et: Tulevasi sündmusi %s ei ole

en: Poland
et: Poola

en: Romania
et: Rumeenia

en: Russian Federation
et: Venemaa

en: Saudi Arabia
et: Saudi-Araabia

en: Seychelles
et: Seishellid

en: Singapore
et: Singapur

en: Slovakia (Slovak Republic)
et: Slovakkia

en: Slovenia
et: Sloveenia

en: Somalia
et: Somaalia

en: Spain
et: Hispaania

en: Sudan
et: Sudaan

en: Swaziland
et: Svaasimaa

en: Sweden
et: Rootsi

en: Switzerland
et: Šveits

en: Syrian Arab Republic
et: Süüria

en: Tanzania, United Republic Of
et: Tansaania

en: Thailand
et: Taimaa

en: Tunisia
et: Tuneesia

en: Turkey
et: Türgi

en: Turkmenistan
et: Turkmeenia

en: Ukraine
et: Ukraina

en: United Kingdom
et: Iglismaa

en: Uzbekistan
et: Usbeki

en: Venezuela
et: Venetsueela

en: Viet Nam
et: Vietnam

en: Yemen
et: Jeemen

en: Zambia
et: Sambia

en: California
et: Kalifornia

en: %1$s %2$s iCal Feed
et: %1$s %2$s iCal feed

en: Add to Google Calendar
et: Lisa Google Kalendrisse

en: Download .ics file
et: Lae .ics fail

en: Month's %s
et: Kuu %s

en: Week's %s
et: Nädala %s

en: Day's %s
et: %s päeva

en: Use this to share calendar data with Google Calendar, Apple iCal and other compatible apps
et: Kasuta seda, et jagada infot Google Kalendriga, Apple iCal ja teiste sobivate äppidega

en: Rate It
et: Hinda seda

en: PSST... Want a Discount?
et: psst.....allahindlust tahad?

en: Filters
et: Filtrid

en: News For Events Users
et: Uudised Eventsi kasutajatele

en: Getting Started
et: Alustamiseks

en: Tribe Event Add-Ons
et: Tribe Event Add-Onsid

en: Version
et: Versioon

en: Last Update
et: Viimane uuendus

en: Time &amp; Date
et: Time &amp; Kuupäev

en: All Day %s:
et: Kogu päeva %s

en: Start Date &amp; Time:
et: Alguskuupäev &amp; aeg;

en: YYYY-MM-DD
et: AAAA-KK-PP

en: End Date &amp; Time:
et: Lõpukuupäev &amp; aeg:

en: Location
et: Asukoht

en: %s Website
et: %s veebileht

en: %s Cost
et: %s Hind

en: Currency Symbol:
et: Valuuta:

[ctx: Currency symbol position]
en: Before cost
et: Enne hinda

[ctx: Currency symbol position]
en: After cost
et: Pärast hinda

en: Cost:
et: Hind:

en: Phone:
et: Telefon:

en: Website:
et: Koduleht:

en: Email:
et: E-mail:

en: Event Details
et: Sündmuse detailid

en: Start Date / Time:
et: Alguskuupäev/aeg:

en: End Date / Time:
et: Lõpukuupäev/ aeg:

en: Address:
et: Aadress:

en: Checked in:
et: Check in tehtud:

en: Send the attendee list by email
et: Saada osalejate list e-mailile

en: Select a User:
et: Vali kasutaja:

en: Select...
et: Vali...

en: or
et: või

en: Email Address:
et: E-maili aadress:

en: Edit
et: Muuda

en: Edit in %s
et: Muuda %s -s

en: View
et: Vaata

en: Sold %d
et: Müüdud %d

en: This event was created using Community Events. Are you sure you want to sell tickets for it?
et: See sündmus loodi kasutades Community Eventsi. Oled kindel, et soovid müüa pileteid sellele?

en: Upload image for the ticket header
et: Lae pilt pileti päiseks

en: The maximum image size in the email will be 580px wide by any height, and then scaled for mobile. If you would like "retina" support use an image sized to 1160px wide.
et: Pildi maksimum suurus emailis on 580px lai, kõrgus on vabalt valitav, suurus skaleeritakse mobiili jaoks sobivaks. Kui soovid "retina" tuge, kasuta pilti laiusega 1160px

en: Select an Image
et: Vali pilt

en: Remove
et: Eemalda

en: Add new ticket
et: Lisa uus pilet

en: Edit ticket
et: Muuda piletit

en: Sell using:
et: Müü kasutades:

en: Ticket Name:
et: Pileti nimi:

en: Ticket Description:
et: Pileti kirjeldus:

en: Price:
et: Hind:

en: (0 or empty for free tickets)
et: (0 või tühi tasuta piletite jaoks)

en: Start sale:
et: Alguskuupäev

en: End sale:
et: Lõpukuupäev

en: Save this ticket
et: Salvesta pilet

en: Default Events Template
et: Vaikimisi sündmuse mall

en: Default Page Template
et: Vaikimisi lehe mall

en: Display Settings
et: Kuva seadeid

en: Basic Template Settings
et: Peamised malli seaded

en: Default stylesheet used for events templates
et: Vaikimisi stiil sündmuste mallideks

en: Skeleton Styles
et: Skeleton stiil

en: Only includes enough css to achieve complex layouts like calendar and week view.
et: Sisaldab ainult css, et teha kujundusi nagu näiteks kalendri ja nädala vaade.

en: Full Styles
et: Kogu stiil

en: More detailed styling, tries to grab styles from your theme.
et: Rohkem stiili, võtab stiilielemente sinu teemast

en: Tribe Events Styles
et: Tribe Events stiilid

en: A fully designed and styled theme for your events pages.
et: Täielikult disainitud teema sinu sündmuste jaoks

en: Events template
et: Sündmuste mall

en: Choose a page template to control the appearance of your calendar and event content.
et: Vali lehe mall, kuidas kuvada sinu kalendrit ja sündmuste sisu.

en: Enable event views
et: Võimalda sündmuste vaade

en: You must select at least one view.
et: Pead valima vähemalt ühe vaate.

en: Default view
et: Vaikimisi vaade

en: Disable the Event Search Bar
et: Keela sündmuste otsing

en: Check this to use the classic header.
et: Vali see, et kasutada klassikalist päist.

en: Month view events per day
et: Kuuvaade päevade kaupa

en: Date Format Settings
et: Kuupäeva seaded

en: <p>The following three fields accept the date format options available to the php date() function. <a href="http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time" target="_blank">Learn how to make your own date format here</a>.</p>
et: <p>Järgnevad väljadele saab sisestada ainult () php kuupäevaformaati. <a href="http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time" target="_blank">Vaata, kuidas luua omale kuupäeva formaat </a>.</p>

en: Date with year
et: Kuupäev koos aastaga

en: Date without year
et: Kuupäev ilma aastata

en: Enter the format to use for displaying dates without a year. Used when showing an event from the current year.
et: Sisesta formaat, mida kuvatakse ilma aastata. Kasutatakse käesoleva aasta sündmuse puhul.

en: Month and year format
et: Kuu ja aasta formaat

en: Enter the format to use for dates that show a month and year only. Used on month view.
et: Sisesta formaat, kus kuvatakse ainult kuu ja aasta. Kasutatakse kuu vaates.

en: Date time separator
et: Kuupäeva aja eraldaja

en: Enter the separator that will be placed between the date and time, when both are shown.
et: Sisesta eraldustähis, mida kuvatakse kuupäeva ja aja vahel, juhul kui mõlemaid kuvatakse

en: Time range separator
et: Aja eraldaja

en: Enter the separator that will be used between the start and end time of an event.
et: Sisesta eraldustähis, mida kasutatakse algus-ja lõpuaja vahel.

en: Datepicker Date Format
et: Kuupäeva valiku formaat

en: Select the date format to use in datepickers
et: Vali kuupäeva formaat, mida kasutada kuupäevavalikus

en: Advanced Template Settings
et: Täielikud malli seaded

en: Add HTML before event content
et: Lisa HTML enne sündmuse infot

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code before the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
et: Kui valdad HTMLi, saad lisada koodi enne sündmuse malli. Osade teemade puhul on see parema kujunduse saamiseks vajalik.

en: Add HTML after event content
et: Lisa HTML peale sündmuse sisu

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code after the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
et: Kui valdad HTMLi, saad lisada koodi pärast sündmuse malli. Osade teemade puhul on see parema kujunduse saamiseks vajalik.

en: Finding & extending your calendar.
et: Leia & laienda oma kalender

en: Finding your calendar.
et: Leia kalender

en: Where's my calendar?
et: Kust leian oma kalendri?

en: Right here
et: Siit

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
et: Otsid lisafunktsionaalsusi s.h. korduvaid sündmusi, kohandatud meta, kommuuniti sündmused, piletimüük jms?

en: Check out the available add-ons
et: Vaata, millised Add-Ons-id on saadaval

en: We hope our plugin is helping you out.
et: Loodame, et meie plugin aitab sind.

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text-only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
et: Kui sinu meelest on see plugin super, siis täna Modern Tribe töö eest! Suurim tänu on tunnustus, lisa väike tekst kalendri all, mis viitab Events Calendar projektile.

en: See an example of the link
et: Vaata lingi näidist

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
et: Kui sinu meelest on see plugin super, siis täna Modern Tribe töö eest! Suurim tänu on tunnustus, lisa väike tekst kalendri all, mis viitab Events Calendar projektile.

en: Show The Events Calendar link
et: Kuva sündmuste kalendri linki

en: General Settings
et: Peamised seaded

en: Number of events to show per page
et: Sündmuste arv, mida kuvada lehel

en: Use Javascript to control date filtering
et: Kasuta Javascripti kuupäevade filtreerimiseks

en: This option is disabled when "Disable the Event Search Bar" is checked on the Display settings tab.
et: See valik on deaktiivne kui kuvamisseadetes on vlaitud  "Disable the Event Search Bar"

en: Enable live ajax for datepicker on front end (User submit not required).
et: Luba live ajax kuupäeva valimisel.

en: Show comments
et: Kuva kommentaarid

en: Enable comments on event pages.
et: Luba kommenteerimist sündmuse lehel.

en: Include events in main blog loop
et: Lisa sündmused põhiblogi loop`i

en: Show events with the site's other posts. When this box is checked, events will also continue to appear on the default events page.
et: Kuva sündmused koos lehe teiste postitustega. Kui see valik on aktiivne, kuvatakse sündmused ka vaikimisi sündmuste lehel

en: Events URL slug
et: Sündmuste URL slug

en: The slug used for building the events URL.
et: Slug mida kasutatakse sündmuste URLi loomisel.

en: Your current events URL is: %s
et: Praegune sündmuse URL on: %s

en: Here is the iCal feed URL for your events:
et: Siin on iCal feedi URL sinu sündmustele:

en: Single event URL slug
et: Üksiku sündmuse URL slug

en: The above should ideally be plural, and this singular.<br />Your single event URL is: %s
et: Ideaalis peaks ülemine olema mitmuses ja see ainsuses. <br />Your single event URL is: %s

en: End of day cutoff
et: Päeva lõpp

en: Have an event that runs past midnight? Select a time after that event's end to avoid showing the event on the next day's calendar.
et: Sündmus kestab üle südaöö? Vali aeg pärast sündmuse lõpuaega, et vältida selle kuvamist järgmise päeva all.

en: View Calendar
et: Vaata kalendrit

en: Add %s
et: Lisa %s

en: Settings
et: Seaded

en: Calendar
et: Kalender

en: Month
et: Kuu

en: Search
et: Otsi

en: Date
et: Kuupäev

en: Day Of
et: Päev

en: Once Every 30 Mins
et: Iga 30 min tagant

en: Error
et: Viga

en: License Key
et: Litsentsi kood

en: A valid license key is required for support and updates
et: Kehtiv litsentsi kood on vajalik ligipääsuks uuendustele ja abikeskusele

en: License key(s) updated.
et: Litsents(id) uuendatud

en: Sorry, key validation server is not available.
et: Vabandame, koodi valideerimise server pole saadaval

en: Sorry, this key is expired.
et: Vabandame, see kood on aegunud.

en: Sorry, this key is out of installs.
et: Vabandame, see kood ei sobi enam installeerimiseks.

en: Why am I seeing this message?
et: Miks ma näen seda sõnumit?

en: Sorry, this key is not valid.
et: Vabandame, see kood ei kehti.

en: Valid Key! Expires on %s
et: Kehtiv kood! Aegub %s

en: Events Settings
et: Sündmuse seaded

en: %s Settings
et: %s seaded

en: You've requested a non-existent tab.
et: Taotlesid nuppu, mida pole olemas.

en: You don't have permission to do that.
et: Sul pole õigust seda teha.

en: The request was sent insecurely.
et: Päring ei saadetud turvaliselt

en: The request wasn't sent from this tab.
et: Päring ei saadetud sellelt tab-ilt.

en: Your form had the following errors:
et: Vormil olid järgmised vead:

en: None of your settings were saved. Please try again.
et: Ühtegi seadet ei salvestatud. Proovi uuesti.

en: The above setting was not saved. Other settings were successfully saved. | The above settings were not saved. Other settings were successfully saved.
et[0]: Ülevalolevat seadet ei salvestatud. Teised seaded slvestati edukalt.
et[1]: Ülevalolevat seadeid ei salvestatud. Teised seaded slvestati edukalt.

en: There are no fields setup for this tab yet.
et: Selle nupu jaoks pole välju määratud veel.

en: System Information
et: Süsteemi info

en: Unknown or not set
et: Tundmatu või määramata

en: All Day
et: Kogu päev

en: Ongoing
et: Jätkub..

en: There were no results found.
et: Otsing ei andnud tulemusi.

en: This %s has passed.
et: Sündmus %s on möödas

en: No previous %s
et: Varasemaid %s ei ole

en: Order #
et: Telli #

en: Order Status
et: Tellimuse staatus

en: Purchaser name
et: Ostja nimi

en: Purchaser email
et: Ostja e-mail

en: Ticket type
et: Pileti tüüp

en: Ticket #
et: Pilet #

en: Security Code
et: Turvakood

en: Undo Check in
et: Võta tagasi check in

en: Print
et: Prindi

en: Email
et: E-mail

en: Export
et: Ekspordi

en: Filter by purchaser name, ticket #, order # or security code
et: Filtreeri ostaja nime, pileti #, tellimusnumbri või turvakoodi järgi

en: Delete
et: Kustuta

en: Tickets
et: Piletid

en: Ticket header image
et: Pileti päise pilt

en: Set as ticket header
et: Määra pileti päiseks

en: Your ticket has been saved.
et: Sinu pilet salvestati.

en: Your ticket has been deleted.
et: Sinu pilet kustutati.

en: See who purchased tickets to this event
et: Vaata, kes ostsid piletid sellele sündmusele

en: Attendees
et: Osalejad

en: You need to select a user or type a valid email address
et: Vali kasutaja või sisesta e-maili aadress

en: Sending...
et: Saadan...

en: Columns
et: Veerud

en: You can use Screen Options to select which columns you want to see. The selection works in the table below, in the email, for print and for the CSV export.
et: Kasuta ekraani seadeid, et valida milliseid veerge soovid näha. Valik toimib allolevas tabelis, e-mailis, prindis ja CSV ekspordiks.

en: Yes
et: Jah

en: attendees
et: osalejad

en: Attendee List for: %s
et: Osalejate list %s-le

en: Invalid or incomplete field passed
et: Vale ja lõpetamata väli sisestati

en: Field ID:
et: Välja ID

en: Non-existant field validation function passed
et: Mitte -eksisteeriva välja funktsioon sisestati

[ctx: non-existant function name passed for field validation]
en: with function name:
et: funktsiooni nimega

en: %s must contain numbers and letters only
et: %s peab sisaldama ainult numbreid ja tähti

en: %s must contain numbers, letters and dots only
et: %s peab sisaldama ainult numbreid, tähti ja punkte

en: %s must be a positive number.
et: %s peab olema positiivne number.

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
et: %s peab olema kehtiv slug (numbrid, tähed, alakriipsud)

en: %s must be a valid absolute URL.
et: %s peab olema kehtiv absoluutne URL

en: %s must have a value that's part of its options.
et: %s peab sisaldama väärtust sellest valikust

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
et: Võrdlus ebaõnnestus kuna väärtust ei edastatud väljale %s.

en: %s cannot be the same as %s.
et: %s ei saa olla sama kui %s.

en: %s cannot be a duplicate
et: %s ei saa olla dublikaat

en: %s must be a number or percentage.
et: %s peab olema number protsentides

en: %s must be a number between 0 and 21.
et: %s peab olema number 0 ja 21 vahel

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
et: %s võib sisaldada vaid tähti, numbreid, ülakoma ja tühikuid

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
et: %s võib sisaldada vaid tähti, tühikuid, ülakoma ja mõttekriipsu

en: %s must consist of 5 numbers.
et: %s peab sisaldama 5 numbrit

en: %s must be a phone number.
et: %s peab olema telefoninumber

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
et: Riikide list peab olema formaadis üks maa reas järgneva formaadi järgi: <br>US,Ameerika Ühendriigid <br> UK, United Kingdom.

en: Select a Country:
et: Vali riik:

en: Albania
et: Albaania

en: Algeria
et: Alžeeria

en: American Samoa
et: Ameerika Samoa

en: Angola
et: Angoola

en: Belarus
et: Valgevene

en: Belgium
et: Belgia

en: Bolivia
et: Boliivia

en: Bosnia And Herzegowina
et: Bosnia And Hertsegoviina

en: Brazil
et: Brasiilia

en: Bulgaria
et: Bulgaaria

en: Cambodia
et: Kambodza

en: Cameroon
et: Kamerun

en: Canada
et: Kanada

en: Cayman Islands
et: Kaymani saared

en: Central African Republic
et: Kesk-Aafrika Vabariik

en: Chad
et: Tšaad

en: Chile
et: Tšiili

en: China
et: Hiina

en: Colombia
et: Kolumbia

en: Congo
et: Kongo

en: Congo, The Democratic Republic Of The
et: Kongo demokraatlik vabariik

en: Cook Islands
et: Cooki saared

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
et: Horvaatia

en: Cuba
et: Kuuba

en: Cyprus
et: Küpros

en: Czech Republic
et: Tšehhi Vabariik

en: Denmark
et: Taani

en: Dominican Republic
et: Dominikaani Vabariik

en: Ecuador
et: Ekuador

en: Egypt
et: Egiptus

en: Estonia
et: Eesti

en: Ethiopia
et: Etioopia

en: Falkland Islands (Malvinas)
et: Falklandi saared

en: Finland
et: Soome

en: France
et: Pransusmaa

en: French Guiana
et: Prantsuse Guiana

en: French Polynesia
et: Prantsuse Polüneesia

en: Georgia
et: Gruusia

en: Germany
et: Saksamaa

en: Greece
et: Kreeka

en: Hungary
et: Ungari

en: Iceland
et: Island

en: Indonesia
et: Indoneesia

en: Iran (Islamic Republic Of)
et: Iraan

en: Iraq
et: Iraak

en: Ireland
et: Iirimaa

en: Israel
et: Iisrael

en: Italy
et: Itaalia

en: Jamaica
et: Jamaika

en: Japan
et: Jaapan

en: Jordan
et: Jordaania

en: Kazakhstan
et: Kasahstan

en: Kenya
et: Keenia

en: Korea, Democratic People's Republic Of
et: Korea

en: Korea, Republic Of
et: Korea

en: Kuwait
et: Kuveit

en: Kyrgyzstan
et: Kõrgestan

en: Lao People's Democratic Republic
et: Laos

en: Latvia
et: Läti

en: Lebanon
et: Liibanon

en: Liberia
et: Libeeria

en: Libya
et: Liibüa

en: Lithuania
et: Leedu

en: Macedonia
et: Makedoonia

en: Madagascar
et: Madagaskar

en: Malaysia
et: Malaisia

en: Maldives
et: Maldiivid

en: Mauritania
et: Mauritaania

en: Mauritius
et: Mauriitius

en: Mexico
et: Mehhiko

en: Moldova, Republic Of
et: Moldova Vabariik

en: Mongolia
et: Mongoolia

en: Morocco
et: Maroko

en: Mozambique
et: Mosambiik

en: Namibia
et: Namiibia

en: Nepal
et: Nepaal

en: Netherlands
et: Holland

en: New Caledonia
et: Uus Kaledoonia

en: New Zealand
et: Uus Meremaa

en: Nicaragua
et: Nikaraagua

en: Nigeria
et: Nigeeria

en: Norway
et: Norra

en: Oman
et: Omaan

en: Papua New Guinea
et: Paapua Uus Guinea

en: Peru
et: Peruu

en: Philippines
et: Filipiinid

en: Unnamed Venue
et: Nimetu toimumiskoht

en: United States
et: Ameerika Ühendriigid

en: Go to plugins page
et: Mine pluginate lehele

en: Return to Plugins page
et: Tagasi pluginate lehele

en: Go to WordPress Updates page
et: Mine Wordpressi uuenduste lehele

en: Return to WordPress Updates
et: Tagasi WordPressi uuenduste juurde

en: Use Saved %s:
et: Kasuta salvestatud %s

en: Edit %s
et: Muuda %s

en: %s Categories
et: %s kategooriad

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: End Date
et: Lõpukuupäev

en: All %s
et: Kõik %s

en: Start:
et: Algus:

en: End:
et: Lõpp:

en: Date:
et: Kuupäev:

en: Time:
et: Aeg:

en: Merge Duplicates
et: Liida dublikaadid

en: Event Add-Ons
et: Sündmuse Add-Onsid.

en: Free
et: Tasuta

en: Invalid field type specified
et: Väär välja tüüp

en: No radio options specified
et: Raadio võimalused on täpsustamata

en: No checkbox options specified
et: Checkboxi võimalused on täpsustamata

en: No select options specified
et: Valik on tegemata

en: Import
et: Impordi

en: The file went away. Please try again.
et: Fail läks kaduma, palun proovi uuesti.

en: General
et: Üldine

en: We were unable to process your request. Please try again.
et: Teie taotlust ei õnnestunud käsitleda. Palun proovi uuesti

en: Do Not Import
et: Ära impordi

en: Event Name
et: Sündmuse nimi

en: Event Description
et: Sündmuse kirjeldus

en: Event Start Date
et: Sündmuse alguskuupäev

en: Event Start Time
et: Sündmuse algusaeg

en: Event End Date
et: Sündmuse lõpuaeg

en: Event End Time
et: Sündmuse lõpuaeg

en: All Day Event
et: Kogupäeva sündmus

en: Event Venue Name
et: Sündmuse toimumiskoht

en: Event Organizer Name
et: Sündmuse korraldaja nimi

en: Event Show Map Link
et: Kuva sündmusel kaardilinki

en: Event Show Map
et: Kuva sündmust kaardil

en: Event Cost
et: Sündmuse hind

en: Event Category
et: Sündmuse kategooria

en: Event Website
et: Sündmuse koduleht

en: Venue Name
et: Toimumiskoha nimi

en: Venue Country
et: Toimumiskoha riik

en: Venue Address
et: Toimumiskoha aadress

en: Venue City
et: Toimumiskoha linn

en: Venue State/Province
et: Toimumiskoha piirkond/provints

en: Venue Zip
et: Sündmuse postiindeks

en: Venue Phone
et: Toimumiskoha telefon

en: Organizer Name
et: Korraldaja nimi

en: Organizer Email
et: Korraldaja e-mail

en: Organizer Website
et: Korraldaja koduleht

en: Organizer Phone
et: Korraldaja telefon

en: No importer defined for %s
et: Impoprtijat pole määratud %s

en: Missing required fields in row %d.
et: Reas %d puudu nõutud andmed

en: Failed to import record in row %d.
et: Rea %d importimine ebaõnnestus.

en: %s (post ID %d) updated.
et: %s (post ID %d) uuendatud.

en: %s (post ID %d) created.
et: %s (post ID %d) loodud.

en: Temporary file not found. Could not save %s.
et: Fail pole leitav. Ei saa salvestada %s.

en: Could not save %s.
et: Ei saa salvestada %s.

en: Settings saved.
et: Seaded salvestatud

en: A widget that displays upcoming events.
et: Widget, mis kuvab tulevasi sündmusi

en: Events List
et: Sündmuste loend

en: Upcoming Events
et: Tulevased sündmused

en: Venues
et: Toimumiskohad

en: Venue
et: Toimumiskoht

en: Organizers
et: Korraldajad

en: Organizer
et: Korraldaja

en: Events
et: Sündmused

en: Event
et: Sündmus

en: month
et: kuu

en: list
et: List

en: upcoming
et: tulevased

en: past
et: möödunud

en: day
et: päev

en: Initializing Tribe Events on %s
et: Käivitan Tribe Events %s

en: Your version of The Events Calendar is not up-to-date with one of your The Events Calendar add-ons. Please %supdate now.%s
et: Sinu The Events Calendar`i versioon ei ole enam sobiv ühe add-ons´iga. Palun %suuenda kohe.%s

en: Display
et: Kuva

en: Help
et: Abi

en: Licenses
et: Litsentsid

en: Sorry, The Events Calendar requires WordPress %s or higher. Please upgrade your WordPress install.
et: Vabandame, The Event Calendar nõuab Wordpressi versiooni %s või hilisemat. Palun uuenda oma Wordpressi versiooni

en: Sorry, The Events Calendar requires PHP %s or higher. Talk to your Web host about moving you to a newer version of PHP.
et: Vabandame, The Event Calendar nõuab PHP versiooni %s või hilisemat. Räägi oma veebimajutusega, et minna üle PHP uuemale versioonile.

en: category
et: kategooria

en: tag
et: silt

en: Add New
et: Lisa uus

en: Add New %s
et: Lisa uued %s

en: New %s
et: Uued %s

en: View %s
et: Vaata %s

en: No %s found in Trash
et: Õhtegi %s ei leitud prügikastist

en: All %s Categories
et: Kõik %s kategooriad

en: New %s Category Name
et: Uue %s kategooria nimi

en: Custom field updated.
et: Kohandatud väli on uuendatud.

en: Custom field deleted.
et: Kohandatud väli on kustutatud.

en: %s updated.
et: %s uuendatud

en: %s published.
et: %s avalikustatud

en: %s submitted.
et: %s  lisatud

en: %s draft updated.
et: %s mustand uuendatud

en: My %s
et: Minu %s

en: Next
et: Järgmine

en: Prev
et: Eelmine

en: Today
et: Täna

en: Done
et: Valmis

en: Network
et: Võrgustik

en: Date out of range.
et: Kuupäev vale

en: %s Options
et: %s võimalused

en: %s Information
et: %s informatsioon

en: Support
et: Abi

en: View All Add-Ons
et: Kuva kõik Add-ons-id

en: News from Modern Tribe
et: Modern Tribe uudised

en: Additional Functionality
et: Lisafunktsionaalsus

en: Looking for additional functionality including recurring events, ticket sales, publicly submitted events, new views and more?
et: Otsid lisafunktsionaalsust nagu korduvad sündmused, piletimüük, uued kujundused jms.?
