Stable (latest release) - en to ca translation catalogue (674 entries)

en: Edit Event
ca: Edita Esdeveniment

en: Edit Venue
ca: Editar el Lloc

en: Post submitted.
ca: Entrada enviada.

en: Post draft updated.
ca: S'ha actualitzat l'esborrany de l'entrada.

en: Invalid User ID
ca: Identificador d'usuari incorrecte

en: Send Email
ca: Enviar correu electrònic

en: Create New %s
ca: Crea nou(s) %s

en: Clear
ca: Esborrar

en: Upgrade Plugin
ca: Actualitza l'extensió

en: Install %s
ca: Instal·la %s

en: Activate Plugin
ca: Activa l'extensió

en:  and
ca:  i

en: Activate %s
ca: Activa %s

en: Cancel
ca: Cancel·lar

en: Default currency symbol
ca: Símbol monetari predeterminat

en: Set the default currency symbol for event costs. Note that this only impacts future events, and changes made will not apply retroactively.
ca: Indica el símbol monetari predeterminat per als costos dels esdeveniments. Recorda que això només afecta els esdeveniments futurs, i els canvis realitzats no s'aplicaran amb caràcter retroactiu.

en: Currency symbol follows value
ca: Posició del símbol monetari

en: The currency symbol normally precedes the value. Enabling this option positions the symbol after the value.
ca: El símbol monetari normalment precedeix al valor. Activant aquesta opció es col·loca el símbol darrere del valor.

en: Map Settings
ca: Configuració del mapa

en: Enable Google Maps
ca: Habilita Google Maps

en: Check to enable maps for events and venues.
ca: Marca per habilitar els mapes en els esdeveniments i els recintes.

en: Google Maps default zoom level
ca: Nivell de zoom predeterminat de Google Maps

en: 0 = zoomed out; 21 = zoomed in.
ca: 0 = lluny; 21 = prop.

en: Miscellaneous Settings
ca: Configuració diversa

en: Duplicate Venues &amp; Organizers
ca: Organitzadors i recintes duplicats

en: You might find duplicate venues and organizers when updating The Events Calendar from a pre-3.0 version. Click this button to automatically merge identical venues and organizers.
ca: Pot ser que després d'actualitzar d'una versió anterior de The Events Calendar a la 3.0 et trobis organitzadors i recintes duplicats. Clica aquest botó per arreglar aquest problema.

en: View Welcome Page
ca: Veure pàgina de benvinguda

en: View the page that displayed when you initially installed the plugin.
ca: Veure la pàgina que es va mostrar quan vas instal·lar el plugin.

en: View Update Page
ca: Veure la pàgina d'actualitzacions

en: View the page that displayed when you updated the plugin.
ca: Veure la pàgina que es va mostrar quan vas actualitzar el plugin.

en: Debug mode
ca: Mode de depuració

en: Enable this option to log debug information. By default this will log to your server PHP error log. If you'd like to see the log messages in your browser, then we recommend that you install the %s and look for the "Tribe" tab in the debug output.
ca: Habilita aquesta opció per mantenir una bitàcola (log) d'informació per a depuració. Per defecte aquesta informació s'envia a la bitàcola d'errors de PHP. Si vols veure aquests errors en el navegador et recomanem que instal·lis el %s i busca la pestanya "Tribe" a la pantalla de depuració.

en: Debug Bar Plugin
ca: Plugin Debug Bar

[ctx: not available]
en: n/a
ca: no disponible

en: You need to upgrade!
ca: Has d'actualitzar-te!

en: You are up to date!
ca: Estàs actualitzat!

en: More...
ca: Més...

en: Latest Version:
ca: Última versió:

en: Requires:
ca: Requereix:

en: Premium Add-Ons
ca: Complements premium

en: News and Tutorials
ca: Notícies i tutorials

en: Network Settings
ca: Configuració de xarxa

en: This is where all of the global network settings for Modern Tribe's The Events Calendar can be modified.
ca: Aquí és on es poden modificar tots els ajustos de xarxa de The Events Calendar de Modern Tribe.

en: Hide the following settings tabs on every site:
ca: Amaga les següents pestanyes d'ajustos a cada web:

en: City:
ca: Ciutat:

en: Country:
ca: País:

en: State or Province:
ca: Estat o província:

en: Select a State:
ca: Tria un estat:

en: Postal Code:
ca: Codi postal:

en: Show Google Map:
ca: Mostra Google Map:

en: Show Google Maps Link:
ca: Mostra l'enllaç a Google Maps:

en: Title:
ca: Títol:

en: Show:
ca: Mostra:

en: Show widget only if there are upcoming events:
ca: Mostra el giny només si hi ha esdeveniments programats:

en: Details
ca: Detalls

en: Event Tags:
ca: Etiquetes d'esdeveniments:

en: Origin:
ca: Orígen:

en: The function needs to be passed an $event or used in the loop.
ca: La funció necessita un $event com a paràmetre o ser utilitzada en el bucle principal.

en: Yesterday
ca: Ahir

en: Tomorrow
ca: Demà

en: Category
ca: Categoria

en: Tags:
ca: Etiquetes:

en: Loading %s
ca: Carregant %s

en: Find out more »
ca: Per saber-ne més »

en: %s for
ca: %s per

en: Calendar powered by %sThe Events Calendar%s
ca: Calendari creat amb %sThe Events Calendar%s

en: Click to view a Google Map
ca: Clica per veure un mapa de Google

en: + Google Map
ca: + Mapa de Google

en: Upcoming %s
ca: Propers %s

en: %1$s for %2$s - %3$s
ca: %1$s per %2$s - %3$s

en: Past %s
ca: %s passats

en: %1$s for %2$s
ca: %1$s per %2$s

en: Your current Events URL is %s
ca: La URL actual per als esdeveniments és %s

en: Column Mapping: %s
ca: Assignació de columnes: %s

en: Columns have been mapped based on your last import. Please ensure the selected fields match the columns in your CSV file.
ca: Les columnes s'han assignat basant-nos en la teva última importació. Si us plau, assegura't de que els camps seleccionats coincideixen amb les columnes del teu fitxer CSV.

en: Column Headings
ca: Capceleres de columna

en: Event Fields
ca: Camps de esdeveniments

en: Perform Import
ca: Importar

en: Instructions
ca: Instruccions

en: Import Settings
ca: Configuració de la importació

en: Published
ca: Publicat

en: Pending
ca: Pendent

en: Draft
ca: Esborrany

en: Events Import
ca: Importació d'esdeveniments

en: Import Instructions
ca: Instruccions d'importació

en: If your events have Organizers or Venues, please import those first.
ca: Si els teus esdeveniments tenen organitzadors o recintes, si us plau, importa'ls abans.

en: To import organizers or venues:
ca: Per importar organitzadors i recintes:

en: Select the appropriate import type.
ca: Selecciona el tipus adequat d'importació.

en: Upload a CSV file with one record on each line. The first line may contain column names (check the box below).
ca: Puja un fitxer CSV amb un registre per línia. La primera línia pot contenir els noms de les columnes (si és així, marca el quadre que hi ha a continuació).

en: One column in your CSV should have the Organizer/Venue name. All other fields are optional.
ca: Una columna del teu CSV ha de tenir el nom de l'organitzador/recinte . Tots els altres camps són opcionals.

en: After you upload your file, you'll have the opportunity to indicate how the columns in your CSV map to fields in The Events Calendar.
ca: Després de pujar el fitxer, tindràs l'oportunitat d'indicar com es relacionen les columnes del teu mapa CSV amb els camps de The Events Calendar.

en: After importing your Organizers and Venues, import your Events:
ca: Després d'importar els teus organitzadors i recintes, importa els teus esdeveniments:

en: One column in your CSV should have the Event title. Another should have the Event start date. All other fields are optional.
ca: Una columna del teu CSV ha de tenir el títol de l'esdeveniment. Una altra ha de tenir la data d'inici de l'esdeveniment. Tots els altres camps són opcionals.

en: Import Type:
ca: Tipus d'importació:

en: CSV File:
ca: Fitxer CSV:

en: This file has column names in the first row
ca: Aquest fitxer té els noms de les columnes a la primera fila

en: Import CSV File
ca: Importar fitxer CSV

en: Import Result
ca: Resultat de la importació

en: Import complete!
ca: Importació completada!

en: Inserted: %d
ca: Inserits: %d

en: Updated: %d
ca: Actualitzats: %d

en: Skipped: %d
ca: Saltats: %d

en: The import statistics above have the following meaning:
ca: Les estadístiques d'importació anteriors tenen el següent significat:

en: Skipped row numbers: %s
ca: Números de fila saltats: %s

en: Day Navigation
ca: Navegació per dia

en: Find out more
ca: Per saber-ne més

en: %s List Navigation
ca: Navegació de llista d'%s

en: Find %s
ca: Trobar %s

en: Event Views Navigation
ca: Navegació de les vistes d'esdeveniments

en: View As
ca: Veure com

en: %s Tags:
ca: Etiquetes de l'%s:

en: Calendar Month Navigation
ca: Navegació del calendari mensual

en: %s Navigation
ca: Navegació d'%s

en: Attendee List
ca: Llista d'assistents

en: Your tickets
ca: Els teus tiquets

en: Ticket Type
ca: Tipus de tiquet

en: Purchaser
ca: Comprador

en: View All %s
ca: Veure tots %s

en: There are no upcoming %s at this time.
ca: No hi ha %s programats en aquest moment.

en: Poland
ca: Polònia

en: Reunion
ca: Reunió

en: Russian Federation
ca: Federació Russa

en: Saint Kitts And Nevis
ca: Saint Kitts i Nevis

en: Saint Vincent And The Grenadines
ca: Saint Vincent i les Grenadines

en: Sao Tome And Principe
ca: São Tomé i Príncipe

en: Saudi Arabia
ca: Aràbia Saudita

en: Serbia
ca: Sèrbia

en: Singapore
ca: Singapur

en: Slovakia (Slovak Republic)
ca: Eslovàquia (República Eslovaca)

en: Slovenia
ca: Eslovènia

en: Solomon Islands
ca: Illes Salomó

en: Somalia
ca: Somàlia

en: South Africa
ca: Sud-àfrica

en: South Georgia, South Sandwich Islands
ca: Illes Geòrgia del Sud i Sandwich del Sud

en: Spain
ca: Espanya

en: St. Helena
ca: Santa Helena

en: St. Pierre And Miquelon
ca: Saint-Pierre i Miquelon

en: Suriname
ca: Surinam

en: Svalbard And Jan Mayen Islands
ca: Svalbard i Jan Mayen

en: Swaziland
ca: Swazilàndia

en: Sweden
ca: Suècia

en: Switzerland
ca: Suïssa

en: Syrian Arab Republic
ca: Síria

en: Tanzania, United Republic Of
ca: Tanzània, República Unida de

en: Thailand
ca: Tailàndia

en: Trinidad And Tobago
ca: Trinitat i Tobago

en: Tunisia
ca: Tunísia

en: Turkey
ca: Turquia

en: Turks And Caicos Islands
ca: Illes Turks i Caicos

en: Ukraine
ca: Ucraïna

en: United Arab Emirates
ca: Emirats Àrabs Units

en: United Kingdom
ca: regne Unit

en: United States Minor Outlying Islands
ca: Illes Perifèriques Menors dels Estats Units

en: Uruguay
ca: Uruguai

en: Viet Nam
ca: Vietnam

en: Virgin Islands (British)
ca: Illes Verges (Britàniques)

en: Virgin Islands (U.S.)
ca: Illes Verges (Nord-americanes)

en: Wallis And Futuna Islands
ca: Wallis i Futuna

en: Western Sahara
ca: Sàhara Occidental

en: Yemen
ca: Iemen

en: Zambia
ca: Zàmbia

en: California
ca: Califòrnia

en: District of Columbia
ca: Districte de Colúmbia

en: Massachusetts
ca: Massachussets

en: Mississippi
ca: Mississipí

en: New Hampshire
ca: Nou Hampshire

en: New Jersey
ca: Nova Jersey

en: New Mexico
ca: Nou Mèxic

en: New York
ca: Nova York

en: North Carolina
ca: Carolina del Nord

en: North Dakota
ca: Dakota del Nord

en: Pennsylvania
ca: Pennsilvània

en: South Carolina
ca: Carolina del Sud

en: South Dakota
ca: Dakota del Sud

en: Virginia
ca: Virgínia

en: West Virginia
ca: Virgínia Occidental

en: %1$s %2$s iCal Feed
ca: %1$s %2$s Feed iCal

en: Add to Google Calendar
ca: Afegeix a Google Calendar

en: Download .ics file
ca: Baixa el fitxer .ics

en: iCal Export
ca: Exportar iCal

en: Month's %s
ca: %s del mes

en: Week's %s
ca: %s de la setmana

en: Day's %s
ca: %s del dia

en: Listed %s
ca: %s llistats

en: Use this to share calendar data with Google Calendar, Apple iCal and other compatible apps
ca: Utilitza-ho per compartir informació del calendari a través de Google Calendar, Apple iCal i altres aplicacions compatibles.

en: You are running Version %s and deserve a hug :-)
ca: Estàs fent servir la versió %s i et mereixes una abraçada :-)

en: Rate It
ca: Valora-ho

en: PSST... Want a Discount?
ca: Pssst... vols un descompte?

en: We send out discounts to our core users via our newsletter.
ca: Enviem descomptes als nostres usuaris principals a través del nostre butlletí de notícies.

en: Sign Up
ca: Donar-se d'alta

en: Looking for Something Special?
ca: Estàs buscant alguna cosa especial?

en: Filters
ca: Filtres

en: News For Events Users
ca: Notícies per usuaris de Events

en: Keep The Events Calendar Core FREE
ca: Mantenir The Events Calendar Core GRATUÏT

en: 5 star ratings help us bring TEC to more users. More happy users mean more support, more features, and more of everything you know and love about The Events Calendar. We couldn't do this without your support.
ca: Les qualificacions de 5 estrelles ens ajuden a portar TEC a més usuaris. Tenir més usuaris feliços significa més suport, més funcionalitats i més de tot que tant t'agrada sobre The Events Calendar. No podríem fer-ho sense el teu suport.

en: Rate it five stars today!
ca: Valora'l amb 5 estrelles avui!

en: Newsletter Signup
ca: Inscripció al butlletí de notícies

en: Stay in touch with The Events Calendar Pro. We send out periodic updates, key developer notices, and even the occasional discount.
ca: Estigues en contacte amb The Events Calendar Pro. Enviem actualitzacions periòdiques, notificacions per a desenvolupadors i, fins i tot, algun descompte ocasional.

en: Getting Started
ca: Començar

en: Check out the New User Primer &amp; Tutorials
ca: Fes una ullada a la introducció i els tutorials per a nous usuaris

en: Looking for More Features?
ca: Estàs buscant més funcionalitats?

en: Addons for Community, Tickets, Filters, Facebook and more.
ca: Complements per comunitats, tiquets, filtres, Facebook i més.

en: Support Resources
ca: Recursos de suport

en: FAQs, Documentation, Tutorials and Forums
ca: FAQs, documentació, tutorials i fòrums

en: Release Notes
ca: Notes de la versió

en: Get the Skinny on the Latest Updates
ca: Obtingues els detalls sobre les últimes actualitzacions

en: Product Releases, Tutorials and Community Activity
ca: Llençaments, tutorials i activitat de la comunitat

en: Tribe Event Add-Ons
ca: Complements de Tribe Events

en: Version
ca: Versió

en: Last Update
ca: Darrera actualització

en: Hide From %s Listings
ca: Amagar de la llista d'%s

en: Sticky in Month View
ca: Prioritari a la vista mensual

en: When events are sticky in month view, they'll display first in the list of events shown within a given day block.
ca: Els esdeveniments prioritaris es mostren a la vista mensual a sobre dels altres esdeveniments dins d'un rang de dates.

en: Time &amp; Date
ca: Hora i data

en: You have changed the recurrence rules of this %1$s.  Saving the %1$s will update all future %2$s.  If you did not mean to change all %2$s, then please refresh the page.
ca: Has canviat les regles de recurrència d'aquest %1$s. Si guardes l'%1$s s'actualitzaran tot els %2$s futurs. Si no volies canviar tots els %2$s, llavors refresca la pàgina.

en: All Day %s:
ca: %s de tot el dia:

en: Start Date &amp; Time:
ca: Data i hora d'inici

en: YYYY-MM-DD
ca: AAAA-MM-DD

en: End Date &amp; Time:
ca: Data i hora de finalització:

en: Location
ca: Ubicació:

en: %s Website
ca: Web de l'%s

en: %s Cost
ca: Cost de l'%s

en: Currency Symbol:
ca: Símbol monetari:

[ctx: Currency symbol position]
en: Before cost
ca: Abans del cost

[ctx: Currency symbol position]
en: After cost
ca: Després del cost

en: Enter a 0 for %s that are free or leave blank to hide the field.
ca: Introdueix un 0 per als %s que són gratuïts o deixa-ho en blanc per amagar el camp.

en: %s Name:
ca: Nom de l'%s:

en: Phone:
ca: Telèfon:

en: Website:
ca: Web:

en: Email:
ca: Correu electrònic:

en: %s Name Already Exists
ca: El nom de l'%s ja existeix

en: Event Details
ca: Detalls de l'esdeveniment

en: Start Date / Time:
ca: Data / Hora d'inici:

en: End Date / Time:
ca: Data / Hora de finalització

en: Address:
ca: Adreça:

en: (%d awaiting review) | (%d awaiting review)
ca[0]: (%d en espera de revisió)
ca[1]: (%d en espera de revisió)

en: Finalized:
ca: Finalitzat:

en: Awaiting review:
ca: En espera de revisió:

en: Checked in:
ca: Assistiran:

en: Send the attendee list by email
ca: Enviar la llista d'assistents per correu electrònic

en: Select a User:
ca: Selecciona un usuari:

en: Select...
ca: Selecciona...

en: or
ca: o

en: Email Address:
ca: Adreça de correu electrònic:

en: Edit
ca: Editar

en: Edit in %s
ca: Editar a %s

en: View
ca: Veure

en: Sold %d
ca: Venuts %d

en: This event was created using Community Events. Are you sure you want to sell tickets for it?
ca: Aquest esdeveniment s'ha creat utilitzant Community Events. Segur que vols vendre tiquets per a ell?

en: Upload image for the ticket header
ca: Puja una imatge per utilitzar-la a la capçalera del tiquet

en: The maximum image size in the email will be 580px wide by any height, and then scaled for mobile. If you would like "retina" support use an image sized to 1160px wide.
ca: La mida màxima de la imatge en el correu serà de 580px d'ample, i després es redimensionarà per a dispositius mòbils. Si vols que la imatge es vegi correctament als dispositius "retina" utilitza una imatge de 1160px d'ample.

en: Select an Image
ca: Selecciona una imatge

en: Remove
ca: Eliminar

en: Add new ticket
ca: Afegir nou tiquet

en: Edit ticket
ca: Editar tiquet

en: Sell using:
ca: Vendre utilitzant:

en: Ticket Name:
ca: Nom del tiquet:

en: Ticket Description:
ca: Descripció del tiquet:

en: Price:
ca: Preu:

en: (0 or empty for free tickets)
ca: (0 o buit per a tiquets gratuïts)

en: Sale Price:
ca: Preu especial:

en: (Current sale price - this can be managed via the product editor)
ca: (Preu especial actual - es pot gestionar mitjançant l'editor del producte)

en: Start sale:
ca: Inici de l'oferta:

en: End sale:
ca: Finalització de l'oferta:

en: Save this ticket
ca: Guarda aquest tiquet

en: Default Events Template
ca: Plantilla d'esdeveniments predeterminada

en: Default Page Template
ca: Plantilla de pàgina predeterminada

en: Display Settings
ca: Configuració de visualització

en: The settings below control the display of your calendar. If things don't look right, try switching between the three style sheet options or pick a page template from your theme.</p><p>There are going to be situations where no out-of-the-box template is 100&#37; perfect. Check out our <a href="%s">our themer's guide</a> for instructions on custom modifications.
ca: La següent configuració controla com es mostra el teu calendari. Si no es veu correctament, intenta canviar entre els tres fulls d'estil alternatius o selecciona una plantilla de pàgina del teu tema.</p><p>Hi haurà situacions en què cap plantilla sigui perfecta al 100&#37;. Fes una ullada a la nostra <a href="%s">guia per a dissenyadors</a> amb instruccions per dissenys personalitzats.

en: Basic Template Settings
ca: Configuració de la plantilla bàsica

en: Default stylesheet used for events templates
ca: Full d'estil predeterminat per les plantilles d'esdeveniments

en: Skeleton Styles
ca: Estils bàsics

en: Only includes enough css to achieve complex layouts like calendar and week view.
ca: Només inclou el css suficient per aconseguir dissenys complexos com la vista del calendari i de la setmana.

en: Full Styles
ca: Estils complets

en: More detailed styling, tries to grab styles from your theme.
ca: Estils més detallats, intenta utilitzar els estils del teu tema.

en: Tribe Events Styles
ca: Estils de Tribe Events

en: A fully designed and styled theme for your events pages.
ca: Un tema totalment dissenyat per a les teves pàgines d'esdeveniments.

en: Events template
ca: Plantilla d'esdeveniments

en: Choose a page template to control the appearance of your calendar and event content.
ca: Tria una plantilla de pàgina per controlar l'aparença del teu calendari i el contingut dels esdeveniments.

en: Enable event views
ca: Habilitar les vistes d'esdeveniments

en: You must select at least one view.
ca: Has de seleccionar una vista almenys.

en: Default view
ca: Vista predeterminada

en: Disable the Event Search Bar
ca: Deshabilitar la barra de cerca d'esdeveniments

en: Check this to use the classic header.
ca: Marca això per utilitzar la capçalera clàssica.

en: Month view events per day
ca: Esdeveniments per dia a la vista mensual

en: Change the default 3 events per day in month view. Please note there may be performance issues if you set this too high. <a href="%s">Read more</a>.
ca: Canvia el valor predeterminat de 3 esdeveniments per dia a la vista mensual. Si us plau, tingues en compte que el rendiment de la teva web pot empitjorar si aquest valor és massa alt. <a href="%s">Més informació</a>.

en: Enable the Month View Cache
ca: Habilitar la cache de la vista mensual

en: Check this to cache your month view HTML in transients, which can help improve calendar speed on sites with many events. <a href="%s">Read more</a>.
ca: Habilita aquesta opció per guardar el codi HTML de la vista mensual als transients. Això pot millorar la velocitat del calendari a les webs amb molts esdeveniments. <a href="%s">Més informació</a>.

en: Date Format Settings
ca: Configuració del format de data

en: <p>The following three fields accept the date format options available to the php date() function. <a href="http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time" target="_blank">Learn how to make your own date format here</a>.</p>
ca: <p>Els tres camps següents accepten les opcions de format de data de la funció de php date(). Pots consultar les opcions vàlides per <a href="http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time" target="_blank">personalitzar el format de la data</a>.</p>

en: Date with year
ca: Data amb any

en: Date without year
ca: Data sense any

en: Enter the format to use for displaying dates without a year. Used when showing an event from the current year.
ca: Introdueix el format que vols utilitzar per a la visualització de dates sense any. S'utilitza quan es mostra un esdeveniment de l'any en curs.

en: Month and year format
ca: Format de mes i any

en: Enter the format to use for dates that show a month and year only. Used on month view.
ca: Introdueix el format que vols utilitzar per a la visualització de dates que mostren només un mes i un any. S'utilitza a la vista mensual.

en: Date time separator
ca: Separador de data i hora

en: Enter the separator that will be placed between the date and time, when both are shown.
ca: Introdueix el separador que es col·locarà entre la data i l'hora, quan es mostren totes dues.

en: Time range separator
ca: Separador de rang d'hores

en: Enter the separator that will be used between the start and end time of an event.
ca: Introdueix el separador que s'utilitzarà entre l'hora d'inici i la de finalització d'un esdeveniment.

en: Datepicker Date Format
ca: Format de data del selector de dates

en: Select the date format to use in datepickers
ca: Selecciona el format de data a utilitzar en el selector de dates

en: Advanced Template Settings
ca: Configuració avançada de les plantilles

en: Add HTML before event content
ca: Afegir HTML abans del contingut de l'esdeveniment

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code before the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
ca: Si estàs familiaritzat amb HTML, pots afegir codi addicional abans de la plantilla de l'esdeveniment. Alguns temes poden necessitar-ho per ajudar amb els estils o el disseny.

en: Add HTML after event content
ca: Afegir HTML després del contingut de l'esdeveniment

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code after the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
ca: Si estàs familiaritzat amb HTML, pots afegir codi addicional després de la plantilla de l'esdeveniment. Alguns temes poden necessitar-ho per ajudar amb els estils o el disseny.

en: Finding & extending your calendar.
ca: Cerca i ampliació del teu calendari.

en: Finding your calendar.
ca: Cerca del teu calendari.

en: Where's my calendar?
ca: On és el meu calendari?

en: Right here
ca: Aquí

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
ca: Estàs buscant funcionalitats addicionals com ara esdeveniments recurrents, metadades personalitzades, esdeveniments comunitaris, venda de tiquets i més?

en: Check out the available add-ons
ca: Fes una ullada als complements disponibles

en: We hope our plugin is helping you out.
ca: Esperem que el nostre plugin et sigui d'utilitat.

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text-only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
ca: Estàs pensant "Vaja, aquest plugin és fantàstic! Hauria donar les gràcies a la gent de Modern Tribe per la seva feina"? El millor agraïment que podem demanar és el reconeixement. Permet-nos afegir a la part inferior del teu calendari un petit enllaç de text al projecte The Events Calendar.

en: See an example of the link
ca: Mira un exemple de l'enlllaç

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
ca: Estàs pensant "Vaja, aquest plugin és fantàstic! Hauria donar les gràcies a la gent de Modern Tribe per la seva feina"? El millor agraïment que podem demanar és el reconeixement. Permet-nos afegir a la part inferior del teu calendari un petit enllaç de text al projecte The Events Calendar.

en: Show The Events Calendar link
ca: Mostrar l'enllaç a The Events Calendar

en: General Settings
ca: Configuració general

en: Number of events to show per page
ca: Número d'esdeveniments a mostrar per pàgina

en: Use Javascript to control date filtering
ca: Utilitza Javascript per controlar el filtre de dates

en: This option is disabled when "Disable the Event Search Bar" is checked on the Display settings tab.
ca: Aquesta opció està desactivada quan "Deshabilitar la barra de cerca d'esdeveniments" està marcada a la pestanya de configuració de visualització.

en: Enable live ajax for datepicker on front end (User submit not required).
ca: Habilitar ajax per refrescar el selector de dates al moment (No és necessària la intervenció de l'usuari).

en: Show comments
ca: Mostrar comentaris

en: Enable comments on event pages.
ca: Habilita els comentaris a les pàgines dels esdeveniments.

en: Include events in main blog loop
ca: Inclou els esdeveniments en el bucle principal del blog

en: Show events with the site's other posts. When this box is checked, events will also continue to appear on the default events page.
ca: Mostra els esdeveniments juntament amb les altres entrades de la web. Quan s'habilita aquesta opció els esdeveniments es continuen mostrant a la pàgina d'esdeveniments.

en: Events URL slug
ca: URL slug dels esdeveniments

en: The slug used for building the events URL.
ca: L'slug utilitzat per construir la URL dels esdeveniments.

en: Your current events URL is: %s
ca: La URL actual dels esdeveniments és: %s

en: Here is the iCal feed URL for your events:
ca: Aquesta és la URL del feed iCal per als teus esdeveniments:

en: Single event URL slug
ca: URL slug d'un únic esdeveniment

en: The above should ideally be plural, and this singular.<br />Your single event URL is: %s
ca: El camp anterior hauria de ser un plural, i aquest, un singular.<br />La URL d'un únic esdeveniment és: %s

en: End of day cutoff
ca: Límit per al final del dia

en: Have an event that runs past midnight? Select a time after that event's end to avoid showing the event on the next day's calendar.
ca: Tens esdeveniments que passen de la mitjanit? Indica quan finalitza el dia per evitar que aquests esdeveniments es mostrin el dia següent.

en: View Calendar
ca: Veure calendari

en: Add %s
ca: Afegir %s

en: Settings
ca: Configuració

en: Calendar
ca: Calendari

en: List
ca: Llista

en: Month
ca: Mes

en: Day
ca: Dia

en: Search
ca: Buscar

en: Date
ca: Data

en: %s In
ca: %s a

en: %s From
ca: %s de

en: Day Of
ca: Dia de

en: Once Every 30 Mins
ca: Un cop cada 30 minuts

en: License Key
ca: Clau de llicència

en: A valid license key is required for support and updates
ca: Una clau de llicència vàlida es obligatòria per a gaudir de suport i actualitzacions

en: License key(s) updated.
ca: Clau(s) de llicència actualitzada(es).

en: unknown date
ca: data desconeguda

en: Sorry, key validation server is not available.
ca: Ho sentim, el servidor de validació de claus no està disponible.

en: Sorry, this key is expired.
ca: Ho sentim, aquesta clau ha caducat.

en: Sorry, this key is out of installs.
ca: Ho sentim, aquesta clau ja no és vàlida.

en: Why am I seeing this message?
ca: Per què veig aquest missatge?

en: Sorry, this key is not valid.
ca: Ho sentim, aquesta clau no és vàlida.

en: Valid Key! Expires on %s
ca: Clau vàlida! Caduca el %s

en: Events Settings
ca: Configuració dels esdeveniments

en: %s Settings
ca: Configuració de %s

en: You've requested a non-existent tab.
ca: Has sol·licitat una pestanya inexistent.

en: Save Changes
ca: Desa els canvis

en: You don't have permission to do that.
ca: No tens permís per fer això.

en: The request was sent insecurely.
ca: La sol·licitud s'ha enviat de forma insegura.

en: The request wasn't sent from this tab.
ca: La sol·licitud no s'ha enviat des d'aquesta pestanya.

en: Your form had the following errors:
ca: El formulari té els errors següents:

en: None of your settings were saved. Please try again.
ca: Cap ajust s'ha guardat. Si us plau, torna-ho a intentar.

en: The above setting was not saved. Other settings were successfully saved. | The above settings were not saved. Other settings were successfully saved.
ca[0]: L'ajust anterior no s'ha guardat. Els altres ajustos s'han guardat correctament.
ca[1]: Els ajustos anteriors no s'han guardat. Els altres ajustos s'han guardat correctament.

en: There are no fields setup for this tab yet.
ca: Encara no hi ha cap configuració de camps per aquesta pestanya.

en: System Information
ca: Informació del sistema

en: Unknown or not set
ca: Desconegut o no configurat

en: Rewrite rules were purged on load of this help page. Chances are there is a rewrite rule flush occurring in a plugin or theme!
ca: Las regles de reescriptura s'han buidat al carregar aquesta pàgina d'ajuda. El més probable és que hi hagi un buidat de regles de reescriptura en algun plugin o tema!

en: All Day
ca: Tot el dia

en: Ongoing
ca: En marxa

en: There were no results found.
ca: No s'ha trobat cap resultat.

en: The requested date "%s" was not valid &ndash; showing the current month instead
ca: La data sol·licitada "%s" no era vàlida &ndash; es mostra el mes actual en el seu lloc

en: This %s has passed.
ca: Aquest %s ja ha passat.

en: No previous %s
ca: Cap %s anterior

en: Template overrides should be moved to the correct subdirectory: %s
ca: Las plantilles sobreescrites han de moure's al subdirectori correcte: %s

en: Template overrides should be moved to the correct subdirectory: tribe_get_template_part('%s')
ca: Les plantilles sobreescrites han de moure's al subdirectori correcte: tribe_get_template_part('%s')

en: Order #
ca: Comanda #

en: Order Status
ca: Estat de la comanda

en: Purchaser name
ca: Nom del comprador

en: Purchaser email
ca: Correu electrònic del comprador

en: Ticket type
ca: Tipus de tiquet

en: Ticket #
ca: # de tiquet

en: Security Code
ca: Codi de seguretat

en: Check in
ca: Registrar-se

en: Undo Check in
ca: Cancel·lar el registre

en: Print
ca: Imprimir

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Export
ca: Exportar

en: Filter by purchaser name, ticket #, order # or security code
ca: Filtrar per nom del comprador, # de tiquet, # de comanda o codi de seguretat

en: Delete
ca: Eliminar

en: Tickets
ca: Tiquets

en: Ticket header image
ca: Imatge de capçalera del tiquet

en: Set as ticket header
ca: Establir com a capçalera de tiquet

en: Your ticket has been saved.
ca: El teu tiquet ha estat guardat.

en: Your ticket has been deleted.
ca: S'ha eliminat el teu tiquet.

en: See who purchased tickets to this event
ca: Veure qui ha comprat tiquets per aquest esdeveniment

en: Attendees
ca: Assistents

en: You need to select a user or type a valid email address
ca: Has de seleccionar un usuari o introduir una adreça de correu electrònic vàlida

en: Sending...
ca: Enviant...

en: Columns
ca: Columnes

en: You can use Screen Options to select which columns you want to see. The selection works in the table below, in the email, for print and for the CSV export.
ca: A les opcions de pantalla pots seleccionar quines columnes vols veure. Aquestes opcions afecten el llistat de la taula següent, el que s'envia per correu, les impressions i l'exportació CSV.

en: Yes
ca: Sí

en: attendees
ca: assistents

en: Attendee List for: %s
ca: Llista d'assistents per: %s

en: Invalid or incomplete field passed
ca: El camp indicat és invàlid o incomplet

en: Field ID:
ca: ID del camp:

en: Non-existant field validation function passed
ca: La funció de validació de camp indicada és inexistent

[ctx: non-existant function name passed for field validation]
en: with function name:
ca: amb el nom de funció:

en: %s must contain numbers and letters only
ca: %s ha de contenir només números i lletres

en: %s must contain numbers, letters and dots only
ca: %s ha de contenir només números, lletres i punts

en: %s must be a positive number.
ca: %s ha de ser un número positiu.

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
ca: %s ha de ser un slug vàlid (números, lletres, guions i guions baixos).

en: %s must be a valid absolute URL.
ca: %s ha de ser una URL absoluta vàlida.

en: %s must have a value that's part of its options.
ca: %s ha de tenir un valor que sigui part de les seves opcions.

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
ca: La validació per comparació ha fallat perquè no s'ha indicat el valor a comparar per al camp %s

en: %s cannot be the same as %s.
ca: %s no pot ser el mateix que %s.

en: %s cannot be a duplicate
ca: %s no pot ser un duplicat

en: %s must be a number or percentage.
ca: %s ha de ser un número o un percentatge.

en: %s must be a number between 0 and 21.
ca: %s ha de ser un número entre 0 i 21.

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
ca: %s ha de consistir només de lletres, números, guions, apòstrofs i espais,

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
ca: %s ha de consistir només de lletres, espais, apòstrofs i guions.

en: %s must consist of 5 numbers.
ca: %s ha de contenir només 5 números.

en: %s must be a phone number.
ca: %s ha de ser un número de telèfon.

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
ca: La llista de països ha de contenir només un país per línia de la següent manera: <br>US, Estats Units<br> UK, Regne Unit.

en: Select a Country:
ca: Selecciona un país:

en: Afghanistan
ca: Afganistan

en: Albania
ca: Albània

en: Algeria
ca: Algèria

en: American Samoa
ca: Samoa Nord-americana

en: Antarctica
ca: Antàrtida

en: Antigua And Barbuda
ca: Antigua i Barbuda

en: Armenia
ca: Armènia

en: Australia
ca: Austràlia

en: Austria
ca: Àustria

en: Azerbaijan
ca: Azerbaidjan

en: Bahamas
ca: Bahames

en: Bangladesh
ca: Bangla Desh

en: Belarus
ca: Bielorússia

en: Belgium
ca: Bèlgica

en: Benin
ca: Benín

en: Bermuda
ca: Bermudes

en: Bolivia
ca: Bolívia

en: Bosnia And Herzegowina
ca: Bòsnia i Hercegovina

en: Bouvet Island
ca: Illa Bouvet

en: Brazil
ca: Brasil

en: British Indian Ocean Territory
ca: Territori Britànic de l'Oceà Índic

en: Bulgaria
ca: Bulgària

en: Cambodia
ca: Cambodja

en: Cameroon
ca: Camerun

en: Canada
ca: Canadà

en: Cape Verde
ca: Cap Verd

en: Cayman Islands
ca: Illes Caiman

en: Central African Republic
ca: República Centreafricana

en: Chad
ca: Txad

en: Chile
ca: Xile

en: China
ca: Xina

en: Christmas Island
ca: Illa Christmas

en: Cocos (Keeling) Islands
ca: Cocos (Keeling)

en: Colombia
ca: Colòmbia

en: Comoros
ca: Comores

en: Congo, The Democratic Republic Of The
ca: Congo, La República Democràtica del

en: Cook Islands
ca: Illes Cook

en: Cote D'Ivoire
ca: Costa d'Ivori

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
ca: Croàcia (Nom Local: Hrvatska)

en: Cyprus
ca: Xipre

en: Czech Republic
ca: República Txeca

en: Denmark
ca: Dinamarca

en: Dominican Republic
ca: República Dominicana

en: East Timor
ca: Timor Oriental

en: Ecuador
ca: Equador

en: Egypt
ca: Egipte

en: Equatorial Guinea
ca: Guinea Equatorial

en: Estonia
ca: Estònia

en: Ethiopia
ca: Etiòpia

en: Falkland Islands (Malvinas)
ca: Illes Malvines (Falkland)

en: Faroe Islands
ca: Illes Fèroe

en: Finland
ca: Finlàndia

en: France
ca: França

en: France, Metropolitan
ca: França, Metropolitana

en: French Guiana
ca: Guaiana Francesa

en: French Polynesia
ca: Polinèsia Francesa

en: French Southern Territories
ca: Territoris Francesos del Sud

en: Gambia
ca: Gàmbia

en: Georgia
ca: Geòrgia

en: Germany
ca: Alemanya

en: Greece
ca: Grècia

en: Greenland
ca: Groenlàndia

en: Guadeloupe
ca: Guadalupe

en: Haiti
ca: Haití

en: Heard And Mc Donald Islands
ca: Illes Heard i McDonald

en: Holy See (Vatican City State)
ca: Santa Seu (Ciutat del Vaticà)

en: Honduras
ca: Hondures

en: Hungary
ca: Hongria

en: Iceland
ca: Islàndia

en: India
ca: Índia

en: Indonesia
ca: Indonèsia

en: Iran (Islamic Republic Of)
ca: Iran (República Islàmica de l')

en: Ireland
ca: Irlanda

en: Italy
ca: Itàlia

en: Japan
ca: Japó

en: Jordan
ca: Jordània

en: Korea, Democratic People's Republic Of
ca: Corea, República Popular Democràtica de

en: Korea, Republic Of
ca: Corea, República de

en: Kyrgyzstan
ca: Kirguizistan

en: Lao People's Democratic Republic
ca: Laos, República Democràtica Popular de

en: Latvia
ca: Letònia

en: Lebanon
ca: Líban

en: Liberia
ca: Libèria

en: Libya
ca: Líbia

en: Lithuania
ca: Lituània

en: Luxembourg
ca: Luxemburg

en: Macedonia
ca: Macedònia

en: Malaysia
ca: Malàisia

en: Marshall Islands
ca: Illes Marshall

en: Martinique
ca: Martinica

en: Mauritania
ca: Mauritània

en: Mauritius
ca: Maurici

en: Mexico
ca: Mèxic

en: Micronesia, Federated States Of
ca: Micronèsia, Estats Federats de

en: Moldova, Republic Of
ca: Moldàvia, República de

en: Monaco
ca: Mònaco

en: Mongolia
ca: Mongòlia

en: Morocco
ca: Marroc

en: Mozambique
ca: Moçambic

en: Namibia
ca: Namíbia

en: Netherlands
ca: Països Baixos

en: Netherlands Antilles
ca: Antilles Holandeses

en: New Caledonia
ca: Nova Caledònia

en: New Zealand
ca: Nova Zelanda

en: Niger
ca: Níger

en: Nigeria
ca: Nigèria

en: Norfolk Island
ca: Illa Norfolk

en: Northern Mariana Islands
ca: Illes Marianes del Nord

en: Norway
ca: Noruega

en: Panama
ca: Panamà

en: Papua New Guinea
ca: Papua Nova Guinea

en: Paraguay
ca: Paraguai

en: Peru
ca: Perú

en: Philippines
ca: Filipines

en: Pitcairn
ca: Illes Pitcairn

en: Unnamed Venue
ca: Recinte sense nom

en: United States
ca: Estats Units

en: Go to plugins page
ca: Anar a la pàgina de plugins

en: Return to Plugins page
ca: Tornar a la pàgina de plugins

en: Go to WordPress Updates page
ca: Anar a la pàgina d'actualitzacions de WordPress

en: Return to WordPress Updates
ca: Tornar a les actualitzacions de WordPress

en: Welcome to The Events Calendar
ca: Benvingut/da a The Events Calendar

en: Thanks for Updating The Events Calendar
ca: Gràcies per actualitzar The Events Calendar

en: Use Saved %s:
ca: Utilitza %s guardat:

en: Edit %s
ca: Editar %s

en: %s Categories
ca: Categories d'%s

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: End Date
ca: Data de finalització

en: All %s
ca: Tots els %s

en: Start:
ca: Inici:

en: End:
ca: Finalització:

en: Date:
ca: Data:

en: Time:
ca: Hora:

en: Merge Duplicates
ca: Eliminar duplicats

en: Event Add-Ons
ca: Complements de l'esdeveniment

en: Free
ca: Gratuït

en: This calendar is powered by The Events Calendar.
ca: Aquest calendari està creat amb The Events Calendar.

en: Invalid field type specified
ca: El tipus de camp especificat és incorrecte

en: No radio options specified
ca: No s'ha especificat cap opció

en: No checkbox options specified
ca: No s'ha especificat cap opció

en: No select options specified
ca: No s'ha especificat cap opció

en: Import
ca: Importar

en: The file went away. Please try again.
ca: El fitxer ha desaparegut. Si us plau, intenta-ho de nou.

en: We were unable to process your request. Please try again.
ca: No s'ha pogut processar la teva sol·licitud. Si us plau, intenta-ho de nou.

en: Do Not Import
ca: No importar

en: Event Name
ca: Nom de l'esdeveniment

en: Event Description
ca: Descripció de l'esdeveniment

en: Event Start Date
ca: Data d'inici de l'esdeveniment

en: Event Start Time
ca: Hora d'inici de l'esdeveniment

en: Event End Date
ca: Data de finalització de l'esdeveniment

en: Event End Time
ca: Hora de finalització de l'esdeveniment

en: All Day Event
ca: Tot el dia

en: Event Venue Name
ca: Nom del recinte de l'esdeveniment

en: Event Organizer Name
ca: Nom de l'organitzador de l'esdeveniment

en: Event Show Map Link
ca: Mostrar enllaç al mapa

en: Event Show Map
ca: Mostrar mapa

en: Event Cost
ca: Cost de l'esdeveniment

en: Event Category
ca: Categoria de l'esdeveniment

en: Event Website
ca: Web de l'esdeveniment

en: Venue Name
ca: Nom del recinte

en: Venue Country
ca: País del recinte

en: Venue Address
ca: Adreça del recinte

en: Venue Address 2
ca: Adreça del recinte 2

en: Venue City
ca: Ciutat del recinte

en: Venue State/Province
ca: Estat/Província del recinte

en: Venue Zip
ca: Codi postal del recinte

en: Venue Phone
ca: Telèfon del recinte

en: Venue Website
ca: Web del recinte

en: Organizer Name
ca: Nom de l'organitzador

en: Organizer Email
ca: Correu electrònic de l'organitzador

en: Organizer Website
ca: Web de l'organitzador

en: Organizer Phone
ca: Telèfon de l'organitzador

en: No importer defined for %s
ca: Cap importador definit per %s

en: Missing required fields in row %d.
ca: Falten camps obligatoris a la fila %d.

en: Failed to import record in row %d.
ca: No s'ha pogut importar el registre de la fila %d.

en: %s (post ID %d) updated.
ca: %s (ID d'entrada %d) actualitzat.

en: %s (post ID %d) created.
ca: %s (ID d'entrada %d) creat.

en: Temporary file not found. Could not save %s.
ca: No es troba el fitxer temporal. No s'ha pogut guardar %s.

en: Could not save %s.
ca: No s'ha pogut guardar %s.

en: Settings saved.
ca: Configuració guardada.

en: A widget that displays upcoming events.
ca: Un giny que mostra els propers esdeveniments.

en: Events List
ca: Llista d'esdeveniments

en: Upcoming Events
ca: Propers esdeveniments

en: Venues
ca: Recintes

en: Venue
ca: Recinte

en: Organizers
ca: Organitzadors

en: Organizer
ca: Organitzador

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Event
ca: Esdeveniment

en: month
ca: mes

en: list
ca: llista

en: upcoming
ca: pròxims

en: past
ca: passats

en: day
ca: dia

en: today
ca: avui

en: Initializing Tribe Events on %s
ca: Inicialitzant Tribe Events a %s

en: Your version of The Events Calendar is not up-to-date with one of your The Events Calendar add-ons. Please %supdate now.%s
ca: La teva versió de The Events Calendar no està al dia amb un dels teus complements. Si us plau, %sactualitza-la.%s

en: Display
ca: Visualització

en: Help
ca: Ajuda

en: Licenses
ca: Llicències

en: Sorry, The Events Calendar requires WordPress %s or higher. Please upgrade your WordPress install.
ca: Ho sentim, The Events Calendar requereix WordPress %s o superior. Si us plau, actualitza la teva instal·lació de WordPress.

en: Sorry, The Events Calendar requires PHP %s or higher. Talk to your Web host about moving you to a newer version of PHP.
ca: Ho sentim, The Events Calendar requereix PHP %s o superior. Parla amb el teu proveïdor d'allotjament web per que instal·li una versió de PHP superior.

en: category
ca: categoria

en: tag
ca: etiqueta

en: Add New
ca: Afegir nou

en: Add New %s
ca: Afegir nou %s

en: New %s
ca: Nou %s

en: View %s
ca: Veure %s

en: Search %s
ca: Buscar %s

en: No %s found
ca: No s'han trobat %s

en: No %s found in Trash
ca: No s'han trobat %s a la paperera

en: %s Category
ca: Categoria d'%s

en: Search %s Categories
ca: Busca categories d'%s

en: All %s Categories
ca: Totes les categories d'%s

en: Parent %s Category
ca: Categoria d'%s superior

en: Parent %s Category:
ca: Categoria d'%s superior:

en: Edit %s Category
ca: Editar categoria d'%s

en: Update %s Category
ca: Actualitzar categoria d'%s

en: Add New %s Category
ca: Afegir nova categoria d'%s

en: New %s Category Name
ca: Nom de la nova categoria d'%s

en: Custom field updated.
ca: Camp personalitzat actualitzat.

en: Custom field deleted.
ca: Camp personalitzat eliminat.

en: %s updated.
ca: %s actualitzat.

note: translators: %s: date and time of the revision
en: %1$s restored to revision from %2$s
ca: %1$s restaurat amb la revisió de %2$s

en: %s saved.
ca: %s guardat.

note: translators: %s: date and time of the revision
en: %s restored to revision from %s
ca: %s restaurat a la revisió de %s

en: %s published.
ca: %s publicat.

en: %s submitted.
ca: %s enviat.

en: %s draft updated.
ca: %s esborrany actualitzat.

en: Use New %s
ca: Utilitza nou %s

en: My %s
ca: El meu %s

en: Available %s
ca: %s disponibles

en: No saved %s exists.
ca: No existeix cap %s guardat.

en: Next
ca: Següent

en: Prev
ca: Anterior

en: Today
ca: Avui

en: Done
ca: Fet

en: Network
ca: Xarxa

en: Date out of range.
ca: Data fora de rang.

en: %s Options
ca: Opcions d'%s

en: %s Information
ca: Informació de %s

en: Support
ca: Suport

en: View All Add-Ons
ca: Veure tots els complements

en: News from Modern Tribe
ca: Notícies de Modern Tribe

en: Additional Functionality
ca: Funcionalitats addicionals

en: Looking for additional functionality including recurring events, ticket sales, publicly submitted events, new views and more?
ca: Busques funcionalitats addicionals com ara esdeveniments recurrents, venda de tiquets, esdeveniments afegits pel públic, vistes addicionals i més?
