Stable (latest release) - en to bg translation catalogue (780 entries)

en: Edit Event
bg: Редактирай Събитие

en: Edit Venue
bg: Редактирай Местоположение

en: Post submitted.
bg: Публикацията е изпратена.

en: Post draft updated.
bg: Черновата на публикацията е актуализирана.

en: Invalid User ID
bg: Невалидно ID на потребител

en: Clear
bg: Ясно

en: Upgrade Plugin
bg: Обновяване на разширение

en: Install %s
bg: Инсталиране на %s

en: Activate Plugin
bg: Включване на разширението

en:  and
bg:  и

en: Activate %s
bg: Активирай %s

en: Cancel
bg: Отмени

en: Default currency symbol
bg: Валута по подразбиране

en: Set the default currency symbol for event costs. Note that this only impacts future events, and changes made will not apply retroactively.
bg: Задава валутния символ/съкращение по подразбиране. Това ще се отрази само на събития, които вкарвате или обновявате след промяната, но не и на вече въведените.

en: Currency symbol follows value
bg: Знака за валутата да е след стойността

en: The currency symbol normally precedes the value. Enabling this option positions the symbol after the value.
bg: Обикновено знака за валутата е преди стойността. Включването на тази опция го премества след стойността.

en: Map Settings
bg: Настройки на карта

en: Enable Google Maps
bg: Включи Google Карти

en: Check to enable maps for events and venues.
bg: Отбележете, за да включите картите за събития и места.

en: Google Maps default zoom level
bg: Степен на приближение в Google Карти по подразбиране

en: 0 = zoomed out; 21 = zoomed in.
bg: 0 = максимално отдалечено; 21 = максимално приближено.

en: Miscellaneous Settings
bg: Други настройки

en: Duplicate Venues &amp; Organizers
bg: Дублиращи се Места и Организатори

en: You might find duplicate venues and organizers when updating The Events Calendar from a pre-3.0 version. Click this button to automatically merge identical venues and organizers.
bg: Може да бъдат открити дублиращи се места и организатори след обновяване на The Events Calendar от версия, по-стара от 3.0. Кликнете този бутон, за да активирате автоматично сливане на идентичните места и събития.

en: View Welcome Page
bg: Преглед на началната страница след инсталация

en: View the page that displayed when you initially installed the plugin.
bg: Страницата се показва, след първоначалната инсталация на разширението.

en: View Update Page
bg: Преглед на страницата с потвърждение за актуализации

en: View the page that displayed when you updated the plugin.
bg: Страницата се показва, след актуализация на разширението.

en: Enable this option to log debug information. By default this will log to your server PHP error log. If you'd like to see the log messages in your browser, then we recommend that you install the %s and look for the "Tribe" tab in the debug output.
bg: Включете тази опция, за да записвате log  с информация за възникналите грешки. По подразбиране, лога ще се записва в PHP error log-а на сървъра ви. Ако желаете да виждате съобщенията за грешки в браузър-а си, тогава ви препоръчваме да инсталирате %s и да потърсите таб "Tribe" в debug output.

en: You need to upgrade!
bg: Имате нужда от ъпгрейд !

en: You are up to date!
bg: Разполагате с най-новата версия!

en: More...
bg: Още...

en: Latest Version:
bg: Последна версия:

en: Requires:
bg: Изисква:

en: News and Tutorials
bg: Новини и упътвания

en: Network Settings
bg: Мрежови настройки

en: This is where all of the global network settings for Modern Tribe's The Events Calendar can be modified.
bg: Тук е мястото, откъдето могат да се променят всички глобални настройки на Modern Tribe's The Events Calendar.

en: Hide the following settings tabs on every site:
bg: Скрии тези табове с настройки на всяка страница:

en: City:
bg: Град:

en: Country:
bg: Държава:

en: State or Province:
bg: Област (щат):

en: Select a State:
bg: Щат:

en: Postal Code:
bg: Пощенски код:

en: Show Google Map:
bg: Покажи Google карти:

en: Show Google Maps Link:
bg: Показване на Google карти линк:

en: Title:
bg: Заглавие:

en: Show:
bg: Покажи:

en: Show widget only if there are upcoming events:
bg: Показване на уиджета само ако има предстоящи събития:

en: Details
bg: Детайли

en: Event Tags:
bg: Етикети към събития:

en: Origin:
bg: Произход:

en: The function needs to be passed an $event or used in the loop.
bg: Функцията трябва да бъде асоциирана със $event или да бъде използвана като обща.

en: Yesterday
bg: Вчера

en: Tomorrow
bg: Утре

en: Category
bg: Категория

en: Tags:
bg: Етикети:

en: Loading %s
bg: Зарежда %s

en: Find out more »
bg: Вижте повече...

en: %s for
bg: %s за

en: Calendar powered by %sThe Events Calendar%s
bg: Календара използва %sThe Events Calendar%s

en: Click to view a Google Map
bg: Вижте местоположението в Google Карти

en: Upcoming %s
bg: Предстоящи %s

en: %1$s for %2$s - %3$s
bg: %1$s за %2$s - %3$s

en: Past %s
bg: Минали %s

en: %1$s for %2$s
bg: %1$s за %2$s

en: Your current Events URL is %s
bg: В момента адреса на календара е %s

en: Columns have been mapped based on your last import. Please ensure the selected fields match the columns in your CSV file.
bg: Колоните бяха разпределени в съответствие с последния ви импорт. Моля уверете се, че полетата отговарят на колоните от вашия CSV файл.

en: Column Headings
bg: Заглавия на колони

en: Event Fields
bg: Полета на събитието

en: Perform Import
bg: Извърши импортиране

en: Instructions
bg: Инструкции

en: Import Settings
bg: Настройки за импортиране

en: Published
bg: Публикувано

en: Pending
bg: Предстоящо

en: Draft
bg: Чернова

en: Save Settings
bg: Запазване на настройките

en: Events Import
bg: Импортиране на събития

en: Import Instructions
bg: Инструкции за импортиране

en: If your events have Organizers or Venues, please import those first.
bg: Ако вашите събития имат организатори или места, моля първо ги импортирайте.

en: To import organizers or venues:
bg: За да импортирате организатори и места:

en: Select the appropriate import type.
bg: Изберете подходящия вид импортиране.

en: Upload a CSV file with one record on each line. The first line may contain column names (check the box below).
bg: Качете CSV файл с по един запис на всеки ред. Първия ред може да съдържа имената на колоните (отбележете отметката по-долу).

en: One column in your CSV should have the Organizer/Venue name. All other fields are optional.
bg: Една колона във вашия CSV файл трява да съдържа името на организатора/мястото. Всички останали полета не са задължителни.

en: After you upload your file, you'll have the opportunity to indicate how the columns in your CSV map to fields in The Events Calendar.
bg: След като качите CSV файла, ще имате възможност да определите, на коя колона отговаря всяко поле в The Events Calendar.

en: After importing your Organizers and Venues, import your Events:
bg: След като импортирате Организаторите и Местата си, импортирайте събитията си:

en: One column in your CSV should have the Event title. Another should have the Event start date. All other fields are optional.
bg: Една колона във вашия CSV файл трява да съдържа името на събитието. Всички останали полета не са задължителни.

en: Import Type:
bg: Вид импортиране:

en: CSV File:
bg: CSV файл:

en: This file has column names in the first row
bg: Файлът има имена на колоните в първия ред

en: Import CSV File
bg: Импортиране на CSV файл

en: Import Result
bg: Импортиране на резултат

en: Import complete!
bg: Импортирането завършено!

en: Inserted: %d
bg: Вмъкнато: %d

en: Updated: %d
bg: Обновено: %d

en: Skipped: %d
bg: Пропуснато: %d

en: The import statistics above have the following meaning:
bg: Импортираните по-горе статистики имат следното значение:

en: Skipped row numbers: %s
bg: Номера на пропуснатите редове: %s

en: Day Navigation
bg: Навигация по ден

en: Find out more
bg: Виж повече

en: %s List Navigation
bg: %s Навигация на списък

en: Find %s
bg: Намери %s

en: View As
bg: Изглед

en: %s Tags:
bg: %s Тагове:

en: Calendar Month Navigation
bg: Навигация по календарен месец

en: %s Navigation
bg: %s Навигация

en: Attendee List
bg: Списък с участниците

en: Your tickets
bg: Вашите билети

en: Ticket Type
bg: Тип на билета

en: Purchaser
bg: Купувач

en: View All %s
bg: Виж всички %s

en: There are no upcoming %s at this time.
bg: Няма предстоящи %s за момента.

en: Poland
bg: Полша

en: Portugal
bg: Португалия

en: Puerto Rico
bg: Пуерто Рико

en: Qatar
bg: Катар

en: Reunion
bg: Реюнион

en: Romania
bg: Румъния

en: Russian Federation
bg: Русия

en: Rwanda
bg: Руанда

en: Saint Kitts And Nevis
bg: Сейнт Китс и Невис

en: Saint Lucia
bg: Сейнт Лусия

en: Saint Vincent And The Grenadines
bg: Сейнт Винсент и Гренадини

en: Samoa
bg: Самоа

en: San Marino
bg: Сан Марино

en: Sao Tome And Principe
bg: Сао Томе и Принсипи

en: Saudi Arabia
bg: Саудитска Арабия

en: Senegal
bg: Сенегал

en: Serbia
bg: Сърбия

en: Seychelles
bg: Сейшели

en: Sierra Leone
bg: Сиера Леоне

en: Singapore
bg: Сингапур

en: Slovakia (Slovak Republic)
bg: Словакия

en: Slovenia
bg: Словения

en: Solomon Islands
bg: Соломонови острови

en: Somalia
bg: Сомалия

en: South Africa
bg: Република Южна Африка

en: South Georgia, South Sandwich Islands
bg: Южна Джорджия и Южни Сандвичеви острови

en: Spain
bg: Испания

en: Sri Lanka
bg: Шри Ланка

en: St. Helena
bg: Света Елена

en: St. Pierre And Miquelon
bg: Сен Пиер и Микелон

en: Sudan
bg: Судан

en: Suriname
bg: Суринам

en: Svalbard And Jan Mayen Islands
bg: Свалбард и Ян Майен

en: Swaziland
bg: Свазиленд

en: Sweden
bg: Швеция

en: Switzerland
bg: Швейцария

en: Syrian Arab Republic
bg: Сирия

en: Taiwan
bg: Тайван

en: Tajikistan
bg: Таджикистан

en: Tanzania, United Republic Of
bg: Танзания

en: Thailand
bg: Тайланд

en: Togo
bg: Того

en: Tokelau
bg: Токелау

en: Tonga
bg: Тонга

en: Trinidad And Tobago
bg: Тринидад и Тобаго

en: Tunisia
bg: Тунис

en: Turkey
bg: Турция

en: Turkmenistan
bg: Туркменистан

en: Turks And Caicos Islands
bg: Търкс и Кайкос

en: Tuvalu
bg: Тувалу

en: Uganda
bg: Уганда

en: Ukraine
bg: Украйна

en: United Arab Emirates
bg: ОАЕ

en: United Kingdom
bg: Великобритания

en: United States Minor Outlying Islands
bg: Малки далечни острови на САЩ

en: Uruguay
bg: Уругвай

en: Uzbekistan
bg: Узбекистан

en: Vanuatu
bg: Вануату

en: Venezuela
bg: Венецуела

en: Viet Nam
bg: Виетнам

en: Virgin Islands (British)
bg: Британски Вирджински острови

en: Virgin Islands (U.S.)
bg: Вирджински острови

en: Wallis And Futuna Islands
bg: Уолис и Футуна

en: Western Sahara
bg: Западна Сахара

en: Yemen
bg: Йемен

en: Zambia
bg: Замбия

en: Zimbabwe
bg: Зимбабве

en: Alabama
bg: Алабама

en: Alaska
bg: Аляска

en: Arizona
bg: Аризона

en: Arkansas
bg: Арканзас

en: California
bg: Калифорния

en: Colorado
bg: Колорадо

en: Connecticut
bg: Кънектикът

en: Delaware
bg: Делауеър

en: District of Columbia
bg: Вашингтон, О.К.

en: Florida
bg: Флорида

en: Hawaii
bg: Хаваи

en: Idaho
bg: Айдахо

en: Illinois
bg: Илинойс

en: Indiana
bg: Индиана

en: Iowa
bg: Индиана

en: Kansas
bg: Канзас

en: Kentucky
bg: Кентъки

en: Louisiana
bg: Луизиана

en: Maine
bg: Мейн

en: Maryland
bg: Мериленд

en: Massachusetts
bg: Масачузетс

en: Michigan
bg: Мичиган

en: Minnesota
bg: Минесота

en: Mississippi
bg: Мисисипи

en: Missouri
bg: Мисури

en: Montana
bg: Монтана

en: Nebraska
bg: Небраска

en: Nevada
bg: Невада

en: New Hampshire
bg: Ню Хампшър

en: New Jersey
bg: Ню Джърси

en: New Mexico
bg: Ню Мексико

en: New York
bg: Ню Йорк

en: North Carolina
bg: Северна Каролина

en: North Dakota
bg: Северна Дакота

en: Ohio
bg: Охайо

en: Oklahoma
bg: Оклахома

en: Oregon
bg: Орегон

en: Pennsylvania
bg: Пенсилвания

en: Rhode Island
bg: Род Айлънд

en: South Carolina
bg: Южна Каролина

en: South Dakota
bg: Южна Дакота

en: Tennessee
bg: Тенеси

en: Texas
bg: Тексас

en: Utah
bg: Юта

en: Vermont
bg: Върмонт

en: Virginia
bg: Вирджиния

en: Washington
bg: Вашингтон

en: West Virginia
bg: Западна Вирджиния

en: Wisconsin
bg: Уисконсин

en: Wyoming
bg: Уайоминг

en: Add to Google Calendar
bg: Добави в Google Календар

en: Google Calendar
bg: Google Календар

en: Download .ics file
bg: Сваляне на .ics файл

en: iCal Export
bg: iCal импорт

en: Month's %s
bg: На месец %s

en: Week's %s
bg: На седмица %s

en: Day's %s
bg: На ден %s

en: Listed %s
bg: Вписани %s

en: Use this to share calendar data with Google Calendar, Apple iCal and other compatible apps
bg: Използвайте това, за да споделяте записи от календара с Google Календар, Apple iCal и други съвместими приложения

en: You are running Version %s and deserve a hug :-)
bg: Използвате версия %s и заслужавате прегръдка :-)

en: Rate It
bg: Оценете

en: PSST... Want a Discount?
bg: Хей...искаш ли отстъпка ?

en: We send out discounts to our core users via our newsletter.
bg: Изпращаме отстъпки за нашите основни потребители по електронна поща.

en: Sign Up
bg: Запиши  се

en: Looking for Something Special?
bg: Търсите нещо специално?

en: Pro
bg: Про

en: Filters
bg: Филтри

en: News For Events Users
bg: Новини за потребители на календара

en: Keep The Events Calendar Core FREE
bg: Запазете основната версия на The Events Calendar безплатна

en: 5 star ratings help us bring TEC to more users. More happy users mean more support, more features, and more of everything you know and love about The Events Calendar. We couldn't do this without your support.
bg: 5-звездния рейтинг ни помага да привлечем повече потребители за TEC. Повече щастливи потребители, означават по-добра поддръжка, повече нови функции и повече от всички неща, които знаете и обичате в The Events Calendar. Не можем да го направим без вашата помощ.

en: Rate it five stars today!
bg: Гласувайте с 5 звезди днес!

en: Newsletter Signup
bg: Записване за бюлетина

en: Stay in touch with The Events Calendar Pro. We send out periodic updates, key developer notices, and even the occasional discount.
bg: Бъдете в час с The Events Calendar Pro. Разпространяваме периодични актуализации, ключови подобрения, а понякога и отстъпки.

en: Getting Started
bg: От къде да започнете

en: Check out the New User Primer &amp; Tutorials
bg: Разгледайте ръководство "Първи стъпки" за нови потребители.

en: Looking for More Features?
bg: Имате нужда от повече функции?

en: Addons for Community, Tickets, Filters, Facebook and more.
bg: Добавки за общности, билети, филтри, Facebook и други.

en: Support Resources
bg: Помощни ресурси

en: FAQs, Documentation, Tutorials and Forums
bg: Въпроси и отговори, Документация, Ръководства и Форуми

en: Release Notes
bg: Забележки относно обновлението

en: Get the Skinny on the Latest Updates
bg: Получете вътрешна информация за предстоящи актуализации

en: Product Releases, Tutorials and Community Activity
bg: Продуктови версии, Ръководства и обществена дейност

en: Version
bg: Версия

en: Last Update
bg: Последна актуализация

en: Hide From %s Listings
bg: Скрий от %s записи

en: Sticky in Month View
bg: Sticky в месечния изглед

en: When events are sticky in month view, they'll display first in the list of events shown within a given day block.
bg: Когато събитията са Sticky в месечния изглед, те ще се показват първи в списъка от събития в рамките на определен ден.

en: Time &amp; Date
bg: Време &amp; Дата

en: You have changed the recurrence rules of this %1$s.  Saving the %1$s will update all future %2$s.  If you did not mean to change all %2$s, then please refresh the page.
bg: Вие променихте правилата за повторяемост на това %1$s.  Запазвайки %1$s ще промени всички бъдещи %2$s.  Ако не сте имали намерение да променяте всички %2$s, то моля презаредете страницата.

en: All Day %s:
bg: Целодневно %s:

en: Start Date &amp; Time:
bg: Начална дата и час:

en: End Date &amp; Time:
bg: Крайна дата и час:

en: Location
bg: Местоположение

en: %s Website
bg: %s Уебсайт

en: %s Cost
bg: %s Стойност

en: Currency Symbol:
bg: Символ за валута:

[ctx: Currency symbol position]
en: Before cost
bg: Преди цената

[ctx: Currency symbol position]
en: After cost
bg: След цената

en: Cost:
bg: Стойност:

en: Enter a 0 for %s that are free or leave blank to hide the field.
bg: Въведете 0 за %s които са без входна такса или оставете празно, ако искате да скриете полето.

en: %s Name:
bg: %s Име:

en: Phone:
bg: Телефон:

en: Website:
bg: Уебсайт:

en: %s Name Already Exists
bg: %s Името вече съществува

en: Event Details
bg: Подробности за събитие

en: Start Date / Time:
bg: Начална дата / час:

en: End Date / Time:
bg: Крайна дата / час:

en: Address:
bg: Адрес:

en: (%d awaiting review) | (%d awaiting review)
bg[0]: (%d очаква одобрение)
bg[1]: (%d очакват одобрение)

en: Finalized:
bg: Завършено:

en: Awaiting review:
bg: Очаква одобрение:

en: Checked in:
bg: Записани:

en: Send the attendee list by email
bg: Изпрати листа с присъстващите по имейл.

en: Select a User:
bg: Избор на потребител:

en: Select...
bg: Избор...

en: or
bg: или

en: Email Address:
bg: Email адрес:

en: Edit
bg: Редакция

en: Edit in %s
bg: Редакция в  %s

en: View
bg: Преглед

en: Sold %d
bg: Продадени %d

en: This event was created using Community Events. Are you sure you want to sell tickets for it?
bg: Това събитие е създадено с Community Events. Сигурни ли сте, че искате да продавате билети за него?

en: Upload image for the ticket header
bg: Качване на снимки за хедър-а на билета

en: The maximum image size in the email will be 580px wide by any height, and then scaled for mobile. If you would like "retina" support use an image sized to 1160px wide.
bg: Максималният размер на изображението в email-а ще бъде 580px ширина и произволна височина и ще бъде скалирано за мобилни устройства. Ако желаете поддръжка на "retina" , използвайте изображение с ширина 1160px.

en: Select an Image
bg: Избор на изображение

en: Remove
bg: Премахване

en: Add new ticket
bg: Добавяне на нов билет

en: Edit ticket
bg: Редакция на билет

en: Sell using:
bg: Продажба посредством:

en: Ticket Name:
bg: Име на билета:

en: Ticket Description:
bg: Описание на билета:

en: Price:
bg: Цена:

en: (0 or empty for free tickets)
bg: (0 или празно за безплатни билети)

en: Sale Price:
bg: Продажна цена:

en: (Current sale price - this can be managed via the product editor)
bg: (Текуща продажна цена - това може да бъде управлявано чрез продуктов редактор)

en: Start sale:
bg: Начало на продажбата:

en: End sale:
bg: Край на продажбата:

en: Save this ticket
bg: Запазване на билета

en: Default Events Template
bg: Стандартен шаблон за събития

en: Default Page Template
bg: Стандартен шаблон за страници

en: Display Settings
bg: Настройки на изгледа

en: The settings below control the display of your calendar. If things don't look right, try switching between the three style sheet options or pick a page template from your theme.</p><p>There are going to be situations where no out-of-the-box template is 100&#37; perfect. Check out our <a href="%s">our themer's guide</a> for instructions on custom modifications.
bg: Настройките по-долу управляват начина на показване на вашия календар. Ако нещо не изглежда както трябва, опитайте да смените стила с една от другите две налични опции, или изберете шаблон за страница от вашата тема. </p><p>Възможно е да има ситуации, в които нито един от вградените шаблони не е напълно перфектен. Проверете нашето <a href="%s">Ръководство за създатели на теми</a> за инструкции относно индивидуални напасвания.

en: Basic Template Settings
bg: Основни настройки на темплейта

en: Default stylesheet used for events templates
bg: CSS за събития по подразбиране

en: Skeleton Styles
bg: Базов CSS

en: Only includes enough css to achieve complex layouts like calendar and week view.
bg: Включва само основен CSS, за да могат да се визуализират по сложните оформления.

en: Full Styles
bg: Пълни стилове

en: More detailed styling, tries to grab styles from your theme.
bg: По-детайлен стил, опитва се да възпроизведе стиловете от темата.

en: Tribe Events Styles
bg: Tribe Events стилове

en: A fully designed and styled theme for your events pages.
bg: Напълно оформена и стилизирана тема за вашите страници със събития.

en: Events template
bg: Темплейти за събития

en: Choose a page template to control the appearance of your calendar and event content.
bg: Изберете шаблон за изгледа на вашия календар .

en: Enable event views
bg: Включване на изглед Събития

en: You must select at least one view.
bg: Трябва да изберете поне един изглед.

en: Default view
bg: Изглед по подразбиране

en: Disable the Event Search Bar
bg: Изключване на търсачката на събития

en: Check this to use the classic header.
bg: Отбележете, за да използвате класическия header.

en: Month view events per day
bg: Брой събития на ден, показващи се при месечен изглед

en: Change the default 3 events per day in month view. Please note there may be performance issues if you set this too high. <a href="%s">Read more</a>.
bg: Промени трите събития по подразбиране в месечния изглед. Моля, имайте впредвид, че изгледа може да има проблеми, ако изберете твърде голяма стойност. <a href="%s">Прочети повече</a>.

en: Enable the Month View Cache
bg: Активирай кеширане на месечния изглед

en: Check this to cache your month view HTML in transients, which can help improve calendar speed on sites with many events. <a href="%s">Read more</a>.
bg: Проверете това, за да кеширате месечния HTML изглед, което може да подобри скоростта на зареждане на календара на сайтове с множество събития. <a href="%s">Прочети повече</a>.

en: Date Format Settings
bg: Настройки за формат на датата

en: <p>The following three fields accept the date format options available to the php date() function. <a href="http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time" target="_blank">Learn how to make your own date format here</a>.</p>
bg: Следващите три полета приемат опции за формат на датата, които се поддържат от php date() function. <a href="http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time" target="_blank">Научете как да създадете свой формат за датата</a>.</p>

en: Date with year
bg: Дата с година

en: Date without year
bg: Дата без година

en: Enter the format to use for displaying dates without a year. Used when showing an event from the current year.
bg: Въведете формат на датата, който да се използва при показване на дати без година. Използва се за събития през текущата година.

en: Month and year format
bg: Формат на месеца и годината

en: Enter the format to use for dates that show a month and year only. Used on month view.
bg: Въведете формат на датата, който да се използва при показване на дати само с месец и година. Използва се при месечен изглед.

en: Date time separator
bg: Разделител за време, дата

en: Enter the separator that will be placed between the date and time, when both are shown.
bg: Въведете разделител, който да се показва между датата и часа, когато и двете са показани.

en: Time range separator
bg: Разделител за период от време

en: Enter the separator that will be used between the start and end time of an event.
bg: Въведете разделител, който да се показва между началния и крайния час на събитие.

en: Datepicker Date Format
bg: Формат на датата за Datepicker

en: Select the date format to use in datepickers
bg: Формат на датата в прозореца за избор на дата

en: Advanced Template Settings
bg: Разширени настройки на шаблоните

en: Add HTML before event content
bg: Добавяне на HTML преди съдържанието на събитието

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code before the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
bg: Ако сте запознати с HTML,  можете да добавите код преди темплейта за събития. При някои теми това е необходимо, с цел да се улесни стилизирането или оформлението.

en: Add HTML after event content
bg: Вмъкване на HTML след описанието на събитието

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code after the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
bg: Ако сте запознати с HTML,  можете да добавите код след темплейта за събития. При някои теми това е необходимо, с цел да се улесни стилизирането или оформлението.

en: Finding & extending your calendar.
bg: Намиране и разширяване на календара.

en: Finding your calendar.
bg: Намиране на календара.

en: Where's my calendar?
bg: Къде е календарът ми?

en: Right here
bg: Точно тук

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
bg: Нуждаете се от допълнителна функционалност, като например повтарящи се събития, персонализирана metadata, продажба на билети и др.?

en: Check out the available add-ons
bg: Разгледайте наличните add-on-и

en: We hope our plugin is helping you out.
bg: Надяваме се, че нашият плъгин ви е в помощ.

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text-only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
bg: Мислите ли си "Уха, този plugin е невероятен! Трябва да благодаря на Modern Tribe за усърдната им работа."? Най-добрия начин да ни благодарите е да поставите малък текстов линк под календара, който води към страницата на проекта.

en: See an example of the link
bg: Преглед на примерен линк

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
bg: Мислите ли си "Уха, този plugin е невероятен! Трябва да благодаря на Modern Tribe за усърдната им работа."? Най-добрия начин да ни благодарите е да поставите малък текстов линк под календара, който води към страницата на проекта.

en: Show The Events Calendar link
bg: Показване на линка на Календара

en: General Settings
bg: Общи настройки

en: Number of events to show per page
bg: Брой събития, показващи се на страница

en: Use Javascript to control date filtering
bg: Използвай Javascript за контрол на филтъра по дата

en: This option is disabled when "Disable the Event Search Bar" is checked on the Display settings tab.
bg: Тази опция е изключена, когато е сложена отметка на  "Изключване на Търсенето за събития" в таб Настройки на екран.

en: Enable live ajax for datepicker on front end (User submit not required).
bg: Включване на live ajax за прозореца за избор на дата (Не изисква потвърждение от потребителя).

en: Show comments
bg: Показване на коментарите

en: Enable comments on event pages.
bg: Включване на коментарите на страниците на събитията

en: Include events in main blog loop
bg: Включване на събитията в главния loop на блога

en: Show events with the site's other posts. When this box is checked, events will also continue to appear on the default events page.
bg: Показване на събитията заедно с останалите публикации на сайта. Събитията ще продължат да се показват и в страницата с календара.

en: Events URL slug
bg: URL за събития

en: The slug used for building the events URL.
bg: Префикс използван за сглобяване на URL на страниците  от календара.

en: Your current events URL is: %s
bg: В момента URL на календара е: %s

en: Here is the iCal feed URL for your events:
bg: URL-а за iCal потока на събитията е:

en: Single event URL slug
bg: URL адрес на събитие

en: The above should ideally be plural, and this singular.<br />Your single event URL is: %s
bg: Горното трябва да е в множествено число, а това в единично. <br />URL-ът за отделно събитие е:: %s

en: End of day cutoff
bg: Денят свършва в

en: Have an event that runs past midnight? Select a time after that event's end to avoid showing the event on the next day's calendar.
bg: Имате събитие което свършва след полунощ? Изберете час след края на събитието, за да избегнете показването му в календара за следващия ден.

en: View Calendar
bg: Към календара

en: Add %s
bg: Добави %s

en: Settings
bg: Настройки

en: Calendar
bg: Календар

en: List
bg: Списък

en: Month
bg: Месец

en: Day
bg: Ден

en: Search
bg: Търсене

en: Date
bg: Дата

en: %s In
bg: %s в

en: %s From
bg: %s от

en: Day Of
bg: Почивен ден

en: Once Every 30 Mins
bg: На всеки 30 минути

en: Error
bg: Грешка

en: License Key
bg: Сериен номер

en: A valid license key is required for support and updates
bg: Валиден сериен номер е необходим за поддръжка и актуализации

en: License key(s) updated.
bg: Серийния/те номер(а) са обновени.

en: unknown date
bg: неизвестна дата

en: Sorry, key validation server is not available.
bg: За съжаление сървъра за валидиране не е достъпен.

en: Sorry, this key is expired.
bg: За съжаление, кода ви е изтекъл.

en: Sorry, this key is out of installs.
bg: За съжаление този ключ не е валиден.

en: Why am I seeing this message?
bg: Защо виждате това съобщение?

en: Sorry, this key is not valid.
bg: За съжаление, кода ви не е валиден.

en: Valid Key! Expires on %s
bg: Валиден сериен номер. Изтича на %s

en: Events Settings
bg: Настройки на събития

en: %s Settings
bg: %s Настройки

en: You've requested a non-existent tab.
bg: Търсите несъществуващ таб.

en: Save Changes
bg: Запис на промените

en: You don't have permission to do that.
bg: Нямате достъп.

en: The request was sent insecurely.
bg: Заявката не е изпратена криптирано.

en: The request wasn't sent from this tab.
bg: Заявката не е изпратена от този таб.

en: Your form had the following errors:
bg: Формуляра Ви има следните грешки:

en: None of your settings were saved. Please try again.
bg: Вашите настройки не бяха запаметени. Моля опитайте отново.

en: The above setting was not saved. Other settings were successfully saved. | The above settings were not saved. Other settings were successfully saved.
bg[0]: Настройката по-горе не са запаметена. Другите настройки са успешно запаметени.
bg[1]: Настройките по-горе не са запаметени. Другите настройки са успешно запаметени.

en: There are no fields setup for this tab yet.
bg: Все още няма настройка на полета за този таб.

en: System Information
bg: Системна информация

en: Unknown or not set
bg: Неизвестно или не е зададено

en: Rewrite rules were purged on load of this help page. Chances are there is a rewrite rule flush occurring in a plugin or theme!
bg: Правилата за пренаписване бяха изчистени при зареждането на тази помощна страница. Съществува вероятност за нулиране на правилата за пренаписване при плъгини или теми.

en: All Day
bg: Цял ден

en: Ongoing
bg: В момента

en: There were no results found.
bg: Не са открити събития.

en: The requested date "%s" was not valid &ndash; showing the current month instead
bg: Заявената дата "%s" е невалидна &ndash; вместо това показваме текущия месец

en: This %s has passed.
bg: Това %s е минало.

en: No previous %s
bg: Няма предишни %s

en: Template overrides should be moved to the correct subdirectory: %s
bg: Презаписаните шаблони трябва да са преместени в правилната поддиректория: %s

en: Template overrides should be moved to the correct subdirectory: tribe_get_template_part('%s')
bg: Презаписаните шаблони трябва да са преместени в правилната поддиректория: tribe_get_template_part('%s')

en: Order #
bg: Поръчка №

en: Order Status
bg: Статус на поръчката

en: Purchaser name
bg: Име на купувача

en: Purchaser email
bg: Email на купувача

en: Ticket type
bg: Вид на билета

en: Ticket #
bg: Билет №

en: Security Code
bg: Код за сигурност

en: Check in
bg: Записване

en: Undo Check in
bg: Отмяна на записването

en: Export
bg: Експорт

en: Filter by purchaser name, ticket #, order # or security code
bg: Филтриране по дата на поръчка, номер на билет, номер на поръчка или код за сигурност

en: Delete
bg: Изтриване

en: Tickets
bg: Билети

en: Ticket header image
bg: Картинка за хедъра на събитието

en: Set as ticket header
bg: Задайте хедър на събитието

en: Your ticket has been saved.
bg: Билета ви е запазен.

en: Your ticket has been deleted.
bg: Билета ви е изтрит.

en: See who purchased tickets to this event
bg: Преглед на закупилите билет за събитието

en: Attendees
bg: Участници

en: You need to select a user or type a valid email address
bg: Трябва да изберете група или да въведете валиден email адрес

en: Sending...
bg: Изпращане...

en: Columns
bg: Колони

en: You can use Screen Options to select which columns you want to see. The selection works in the table below, in the email, for print and for the CSV export.
bg: Можете да използвате Опции за екрана, за да изберете кои колони желаете да виждате. Избора е валиден за таблицата по-долу, в имейл, при принтиране и при CSV експортиране.

en: Yes
bg: Да

en: Attendee List for: %s
bg: Лист с потвърдилите присъствие на: %s

en: Invalid or incomplete field passed
bg: Има невалидно или незавършено поле

en: Field ID:
bg: ID на поле:

en: Non-existant field validation function passed
bg: Изпратена е несъществуваща функция за валидиране на полето

en: %s must contain numbers and letters only
bg: %s трябва да съдържа само цифри и букви

en: %s must contain numbers, letters and dots only
bg: %s трябва да съдържа само цифри, букви и точки

en: %s must be a positive number.
bg: %s трябва да е положително число.

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
bg: %s трябва да е валиден низ (числа, букви, тире и долно тире).

en: %s must be a valid absolute URL.
bg: %s  трябва да е валиден абсолюрен URL.

en: %s must have a value that's part of its options.
bg: %s трябва да има стойност, която отговаря на една от възможноте опции.

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
bg: Валидирането на сравнението се провали, тъй като не е зададена стойност за сравнение в полето %s

en: %s cannot be the same as %s.
bg: %s не може да съвпада с %s.

en: %s cannot be a duplicate
bg: %s не може да се дублира

en: %s must be a number or percentage.
bg: %s трябва да е номер или процент.

en: %s must be a number between 0 and 21.
bg: %s трябва да е число между 0 и 21.

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
bg: %s трябва да съдържа само букви, цифри, тирета, апострофи и интервали.

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
bg: %s трябва да съдържа само букви, интервали, апострофи и тирета.

en: %s must consist of 5 numbers.
bg: %s трябва да съдържа 5 цифри.

en: %s must be a phone number.
bg: %s трябва да е валиден телефонен номер.

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
bg: Списъка със страните трябва да съдържа по една страна на ред и да бъде в следния формат: <br>САЩ, Съединени Американски щати <br> БГ, България.

en: Select a Country:
bg: Избор на страна:

en: Afghanistan
bg: Афганистан

en: Albania
bg: Албания

en: Algeria
bg: Алжир

en: American Samoa
bg: Американска Самоа

en: Andorra
bg: Андора

en: Angola
bg: Ангола

en: Anguilla
bg: Ангуила

en: Antarctica
bg: Антарктида

en: Antigua And Barbuda
bg: Антигуа и Барбуда

en: Argentina
bg: Аржентина

en: Armenia
bg: Армения

en: Aruba
bg: Аруба

en: Australia
bg: Австралия

en: Austria
bg: Австрия

en: Azerbaijan
bg: Азербейджан

en: Bahamas
bg: Бахамски острови

en: Bahrain
bg: Бахрейн

en: Bangladesh
bg: Бангладеш

en: Barbados
bg: Барбадос

en: Belarus
bg: Беларус

en: Belgium
bg: Белгия

en: Belize
bg: Белиз

en: Benin
bg: Бенин

en: Bermuda
bg: Бермудски острови

en: Bhutan
bg: Бутан

en: Bolivia
bg: Боливия

en: Bosnia And Herzegowina
bg: Босна и Херцеговина

en: Botswana
bg: Ботсвана

en: Bouvet Island
bg: Буве

en: Brazil
bg: Бразилия

en: British Indian Ocean Territory
bg: Британска индоокеанска територия

en: Brunei Darussalam
bg: Бруней

en: Bulgaria
bg: България

en: Burkina Faso
bg: Буркина Фасо

en: Burundi
bg: Бурунди

en: Cambodia
bg: Камбоджа

en: Cameroon
bg: Камерун

en: Canada
bg: Канада

en: Cape Verde
bg: Кабо Верде

en: Cayman Islands
bg: Кайманови острови

en: Central African Republic
bg: Централноафриканска република

en: Chad
bg: Чад

en: Chile
bg: Чили

en: China
bg: Китай

en: Christmas Island
bg: Коледен остров

en: Cocos (Keeling) Islands
bg: Кокосови острови

en: Colombia
bg: Колумбия

en: Comoros
bg: Коморски острови

en: Congo
bg: Конго

en: Congo, The Democratic Republic Of The
bg: Конго, Демократична република

en: Cook Islands
bg: Кук

en: Costa Rica
bg: Коста Рика

en: Cote D'Ivoire
bg: Кот д'Ивоар

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
bg: Хърватия

en: Cuba
bg: Куба

en: Cyprus
bg: Кипър

en: Czech Republic
bg: Чехия

en: Denmark
bg: Дания

en: Djibouti
bg: Джибути

en: Dominica
bg: Доминика

en: Dominican Republic
bg: Доминиканска република

en: East Timor
bg: Източен Тимор

en: Ecuador
bg: Еквадор

en: Egypt
bg: Египет

en: El Salvador
bg: Салвадор

en: Equatorial Guinea
bg: Екваториална Гвинея

en: Eritrea
bg: Еритрея

en: Estonia
bg: Естония

en: Ethiopia
bg: Етиопия

en: Falkland Islands (Malvinas)
bg: Фолкландски острови

en: Faroe Islands
bg: Ферьорски острови

en: Fiji
bg: Фиджи

en: Finland
bg: Финландия

en: France
bg: Франция

en: France, Metropolitan
bg: Франция, Метрополия

en: French Guiana
bg: Френска Гвиана

en: French Polynesia
bg: Френска Полинезия

en: French Southern Territories
bg: Френски южни и антарктически територии

en: Gabon
bg: Габон

en: Gambia
bg: Гамбия

en: Georgia
bg: Грузия

en: Germany
bg: Германия

en: Ghana
bg: Гана

en: Gibraltar
bg: Гибралтар

en: Greece
bg: Гърция

en: Greenland
bg: Гренландия

en: Grenada
bg: Гренада

en: Guadeloupe
bg: Гваделупа

en: Guam
bg: Гуам

en: Guatemala
bg: Гватемала

en: Guinea
bg: Гвинея

en: Guinea-Bissau
bg: Гвинея-Бисау

en: Guyana
bg: Гвиана

en: Haiti
bg: Хаити

en: Heard And Mc Donald Islands
bg: Хърд и Макдоналд

en: Holy See (Vatican City State)
bg: Ватикана

en: Honduras
bg: Хондурас

en: Hong Kong
bg: Хонконг

en: Hungary
bg: Унгария

en: Iceland
bg: Исландия

en: India
bg: Индия

en: Indonesia
bg: Индонезия

en: Iran (Islamic Republic Of)
bg: Иран

en: Iraq
bg: Ирак

en: Ireland
bg: Ирландия

en: Israel
bg: Израел

en: Italy
bg: Италия

en: Jamaica
bg: Ямайка

en: Japan
bg: Япония

en: Jordan
bg: Йордания

en: Kazakhstan
bg: Казахстан

en: Kenya
bg: Кения

en: Kiribati
bg: Кирибати

en: Korea, Democratic People's Republic Of
bg: Северна Корея

en: Korea, Republic Of
bg: Южна Корея

en: Kuwait
bg: Кувейт

en: Kyrgyzstan
bg: Киргизстан

en: Lao People's Democratic Republic
bg: Лаос

en: Latvia
bg: Латвия

en: Lebanon
bg: Ливан

en: Lesotho
bg: Лесото

en: Liberia
bg: Либерия

en: Libya
bg: Либия

en: Liechtenstein
bg: Лихтенщайн

en: Lithuania
bg: Литва

en: Luxembourg
bg: Люксембург

en: Macau
bg: Макао

en: Macedonia
bg: Македония

en: Madagascar
bg: Мадагаскар

en: Malawi
bg: Малави

en: Malaysia
bg: Малайзия

en: Maldives
bg: Малдиви

en: Mali
bg: Мали

en: Malta
bg: Малта

en: Marshall Islands
bg: Маршалови острови

en: Martinique
bg: Мартиника

en: Mauritania
bg: Мавритания

en: Mauritius
bg: Мавриций

en: Mayotte
bg: Майот

en: Mexico
bg: Мексико

en: Micronesia, Federated States Of
bg: Микронезия

en: Moldova, Republic Of
bg: Молдова

en: Monaco
bg: Монако

en: Mongolia
bg: Монголия

en: Montenegro
bg: Черна гора

en: Montserrat
bg: Монсерат

en: Morocco
bg: Мароко

en: Mozambique
bg: Мозамбик

en: Myanmar
bg: Мианмар

en: Namibia
bg: Намибия

en: Nauru
bg: Науру

en: Nepal
bg: Непал

en: Netherlands
bg: Холандия

en: Netherlands Antilles
bg: Нидерландски Антили

en: New Caledonia
bg: Нова Каледония

en: New Zealand
bg: Нова Зеландия

en: Nicaragua
bg: Никарагуа

en: Niger
bg: Нигер

en: Nigeria
bg: Нигерия

en: Niue
bg: Ниуе

en: Norfolk Island
bg: Норфолк

en: Northern Mariana Islands
bg: Северни Мариански острови

en: Norway
bg: Норвегия

en: Oman
bg: Оман

en: Pakistan
bg: Пакистан

en: Palau
bg: Палау

en: Panama
bg: Панама

en: Papua New Guinea
bg: Папуа Нова Гвинея

en: Paraguay
bg: Парагвай

en: Peru
bg: Перу

en: Philippines
bg: Филипини

en: Pitcairn
bg: Питкерн

en: Unnamed Venue
bg: Място без име

en: United States
bg: САЩ

en: Go to plugins page
bg: Отиди на страницата с плъгини

en: Return to Plugins page
bg: Върни се на страницата с плъгини

en: Go to WordPress Updates page
bg: Отиди на страницата с ъпдейти на Wordpress

en: Return to WordPress Updates
bg: Върни се на страницата с ъпдейти на Wordpress

en: Welcome to The Events Calendar
bg: Добре дошли в The Events Calendar

en: Thanks for Updating The Events Calendar
bg: Благодарим, че актуализирахте The Events Calendar

en: Use Saved %s:
bg: Използвай запаметено %s:

en: Edit %s
bg: Редакция в  %s

en: %s Categories
bg: %s Категории

en: Start Date
bg: Начална дата

en: End Date
bg: Крайна дата

en: All %s
bg: Всички %s

en: Start:
bg: Начало:

en: End:
bg: Край:

en: Date:
bg: Дата:

en: Time:
bg: Час:

en: Merge Duplicates
bg: Обединяване на повторенията

en: Event Add-Ons
bg: Приставки за събития

en: Free
bg: Безплатно

en: This calendar is powered by The Events Calendar.
bg: Този календар е задвижван от The Events Calendar.

en: Invalid field type specified
bg: Посочен е невалиден тип на полето

en: No radio options specified
bg: Не е избран радио бутон

en: No checkbox options specified
bg: Не е избрана отметка

en: No select options specified
bg: Не е избрана опция от падащия списък

en: Import
bg: Импортиране

en: The file went away. Please try again.
bg: Файлът не е достъпен. Моля, опитайте отново.

en: General
bg: Общи

en: We were unable to process your request. Please try again.
bg: Операцията НЕ бе успешна. Моля, опитайте отново.

en: Do Not Import
bg: Да не се импортира

en: Event Name
bg: Име на събитие

en: Event Description
bg: Описание на събитие

en: Event Start Date
bg: Начална дата на събитието

en: Event Start Time
bg: Начален час на събитието

en: Event End Date
bg: Крайна дата на събитието

en: Event End Time
bg: Краен час на събитието

en: All Day Event
bg: Целодневно събитие

en: Event Venue Name
bg: Име на мястото на събитието

en: Event Organizer Name
bg: Име на организатора на събитието

en: Event Show Map Link
bg: Линк "Покажи събитието на картата"

en: Event Show Map
bg: Покажи събитието на картата

en: Event Cost
bg: Стойност на събитието

en: Event Category
bg: Категория на събитието

en: Event Website
bg: Страница на събитието

en: Venue Name
bg: Име на мястото

en: Venue Country
bg: Държава

en: Venue Address
bg: Адрес на мястото

en: Venue Address 2
bg: Адрес на мястото 2

en: Venue City
bg: Град

en: Venue State/Province
bg: Щат/Провинция

en: Venue Zip
bg: Пощенски код

en: Venue Phone
bg: Телефон на мястото

en: Venue Website
bg: Уебсайт на мястото

en: Organizer Name
bg: Име на организатора

en: Organizer Email
bg: Имейл на организатора

en: Organizer Website
bg: Уебсайт на организатора

en: Organizer Phone
bg: Телефон на организатора

en: No importer defined for %s
bg: Не е дефиниран importer за %s

en: Missing required fields in row %d.
bg: Липсват задължителни полета на ред %d.

en: Failed to import record in row %d.
bg: Неуспешно импортиране на запис на ред %d.

en: %s (post ID %d) updated.
bg: %s (публикация с ID %d) обновена.

en: %s (post ID %d) created.
bg: %s (post ID %d) е създаден.

en: Temporary file not found. Could not save %s.
bg: Временния файл не е открит. %s не може да се запамети.

en: Could not save %s.
bg: Не можа да запази %s.

en: Settings saved.
bg: Настройките са записани.

en: A widget that displays upcoming events.
bg: Уиджет, показващ всички предстоящи събития.

en: Events List
bg: Списък със събитията

en: Upcoming Events
bg: Предстоящи събития

en: Venues
bg: Места

en: Venue
bg: Място

en: Organizers
bg: Организатори

en: Organizer
bg: Организатор

en: Events
bg: Събития

en: Event
bg: Събитие

en: month
bg: месец

en: list
bg: списък

en: upcoming
bg: предстоящи

en: past
bg: изминали

en: day
bg: ден

en: today
bg: днес

en: Initializing Tribe Events on %s
bg: Стартиране на Tribe Events на %s

en: Your version of The Events Calendar is not up-to-date with one of your The Events Calendar add-ons. Please %supdate now.%s
bg: Версията на вашия The Events Calendar е по-стара от тази на вашите The Events Calendar add-on-и. Моля, %sобновете сега.%s

en: Display
bg: Изглед

en: Help
bg: Помощ

en: Licenses
bg: Лицензи

en: Sorry, The Events Calendar requires WordPress %s or higher. Please upgrade your WordPress install.
bg: The Events Calendar изисква WordPress %s или по-нова версия. Моля, обновете WordPress.

en: Sorry, The Events Calendar requires PHP %s or higher. Talk to your Web host about moving you to a newer version of PHP.
bg: За съжаление, The Events Calendar изисква PHP %s или по-висока версия. Свържете се с уеб администратора си, за да ви прехвърли към по-нова версия на PHP.

en: category
bg: категория

en: tag
bg: таг

en: Add New
bg: Добавяне

en: Add New %s
bg: Добавяне %s

en: New %s
bg: Нов %s

en: View %s
bg: Преглед %s

en: Search %s
bg: Търсене %s

en: No %s found
bg: Няма намерени %s

en: No %s found in Trash
bg: Няма намерени %s в кошчето.

en: %s Category
bg: %s Категория

en: Search %s Categories
bg: Търси %s Категории

en: All %s Categories
bg: Всички %s Категории

en: Parent %s Category
bg: По-горна %s категория

en: Parent %s Category:
bg: По-горна %s категория

en: Edit %s Category
bg: Редактирай %s категория

en: Update %s Category
bg: Обнови %s категория

en: Add New %s Category
bg: Добави нова %s категория

en: New %s Category Name
bg: Ново %s Име на Категория

en: Custom field updated.
bg: Custom полето е обновено.

en: Custom field deleted.
bg: Custom полето е изтрито.

en: %s updated.
bg: %s обновени.

note: translators: %s: date and time of the revision
en: %1$s restored to revision from %2$s
bg: %1$s възстановени в нова версия от %2$s

en: %s saved.
bg: %s записано.

note: translators: %s: date and time of the revision
en: %s restored to revision from %s
bg: %s е възстановено от %s

en: %s published.
bg: %s публикувано.

en: %s submitted.
bg: %s изпратено.

en: %s draft updated.
bg: %s  чернови са обновени.

en: Use New %s
bg: Създаване на %s

en: My %s
bg: Моето %s

en: Available %s
bg: Налични %s

en: No saved %s exists.
bg: Не съществуват запаметени %s.

en: Next
bg: Напред

en: Prev
bg: Назад

en: Today
bg: Днес

en: Done
bg: Готово

en: Network
bg: Мрежа

en: Date out of range.
bg: Изберете по-близка дата.

en: %s Options
bg: %s Опции

en: %s Information
bg: %s Информация

en: Support
bg: Поддръжка

en: View All Add-Ons
bg: Покажи всички Add-Ons

en: News from Modern Tribe
bg: Новини от Modern Tribe

en: Additional Functionality
bg: Допълнителна функционалност

en: Looking for additional functionality including recurring events, ticket sales, publicly submitted events, new views and more?
bg: Имате нужда от допълнителна функционалност, включително повтарящи се събития, продажба на билети, публикуване на събития от потребителите, повече изгледи и др.?
